• eski sevgilime benzediği için sevmeme rağmen görünce sinirlerimi bozan kişi. irem hanımcım bi el at şu olaya, bişi yap gözünü seveyim *
  • sosyal medyaya kurban olmuş güzellik!!!
    biz seni insanlar alemindeyken çok sevmiştik...
  • neden boyle yapay bir instagram personasi secti kendine anlamadim. elinde borek varken foto koyabilecek kalibrede bir samimiyeti varken simdi bildigin instagram’da binlerce olan standart bir seye donusmus. story’lere baktim, onlar gorece daha normal. ha elbette meme yorumlari gururunu bir iki gun oksar ama bu instagram karakteri sahte yani. kendinin bu isten keyif aldigini ya da uzun vadede alacagini sanmam. isleri acildiysa ama hayirli olsun. selametle irem karsim.
  • kendisini komik ve güzel sanıyor ikisiyle de alakası yoktur.
  • başıma bir iş gelmeyecekse komik ve güzel buluyorum kendisini. ya da ben hiç komik ve güzel bir kadınla tanışmadım bilmiyorum.
  • sivas kongresinden dışında sivasla alakalı tek güzel şeydir.
  • komik seksi
  • allem edip kullem edip kendini seks objesi haline getirmeyi başarabilen kadın. vallahi helal olsun. gerçi bunda nefes alsın yeter durumundaki abaza erkeklerin de payı büyük ama yine de helal olsun kendisine.

edit: bu entryme cevaben ismini vermek istemediğim bir çaylak kardeşimiz kadın olduğumu düşünerek "üzülme ablacım" şeklinde bir mesaj atmış. muhtemel bir olta atma girişimiydi ama kadın değilim kusuruma bakmasın. :)
  • türkiyenin en güzel kadını
hesabın var mı? giriş yap