şükela:  tümü | bugün soru sor
 • vatana millete, işsize güçsüze faydalı olabilecek fikirlerdir. (biliyorsunuz) şu an dünyada en çok sıkıntısı çekilenlerin başında gelen yeni bir fikir. burada zeki * çocuk çok, çalıştırın bakalım kafaları.

  bir tane yazıyorum. (siftah benden)

  baktım da, günümüzde insanların en büyük sorunu aşk, karşılıksız aşk, aşk acısı, ayrılık, aşksızlık... eh tabi bilgisayar gençliği bilgisayar-internet kullanmaktan -olsa bile- aşklarını yaşamaya zaman da ayıramıyorlar. her türlü çözüm bu fikirde.

  bir bilgisayar programı. yazacaksın, o da sana yazacak, sen ona yazacaksın. yani, program yazacaksın, program da kullananın sevgilisi, sevgilisi olmak istediği kişi, aşık olduğu kişinin taklidini yapacak. çocuk onunla yazışacak. onun özelliklerini ve fotosunu yükleyeceksin, karşısında kanlı olmasa bile canlı olarak yazışacak. bir nebze tatmin. inanılmaz satarsınız. günümüzde ayda bir birisine aşık olan erkek-kızlar varken tutacağını ümid etmekteyim.

  bir de şey, suyla çalışan beyin.
 • tuvaletinizin ulaşılmaz noktalarında kalan mikroplarla savaşamıyor musunuz? bırakın bunu boksil halletsin
 • tesla'nın türkiye mübessili ol , şu anda değil ama ilerideki 10 yıl içerisinde voleyi koyduğun da dua edersin kardeşine. paran yoksa ışıklarda teslanın camını sil , herif karının yanında 10 lira vermezse bir şey bilmiyorum.
 • amerikada oldukça güzel bir iş var. türkiyede henüz yapabilen çıkmadı. ama ilk yapanların ciddi ciddi güzel para yapacağını düşündüğüm iş modelidir.
  hayat sigortasından öldüğünde ailesine para bekleyen kişilerin ortalama ne alacaklarını tespit ettikten sonra %60'ını ona o gün teklif edip, sonra şirketin varisler kısmından senin adını oraya kazıdıktan sonra o herifin yani müşterilerinin ölmesini beklemek. açıkçası bir çok insan ben öldükten sonra sokarım o paraya alıp çoluk çocuk yiyecek bense toprak altında olacağıma alayım 30 bin dolarımı gidip maldivlerde attırayım bir göbecik diye saldırıyormuş. sonra adam orada sıcak çarpmasından gidince, 46 bin dolarını anında şirketin kasasına sokuyor.bugün parayla para kazanmada en güzel sistemdir!
 • sıfır motosiklet satın alıp rodaj döneminde kullanmak ve sonra satmak. satın alan kişiyi bir çok evrak işinden kurtarır, kullanmaya hazır bir motosiklet sunar.
 • mevcut hükumeti destekle gerisi gelecektir.
 • salam şeklinde yumurta.

  30 senelik hayatımda gördüğüm en saçma iş fikri olabilir.
 • uyumak, gezmek, uyumak...
 • en işlevsel ekşi sözlük anketlerindendir. ancak herhangi bir işlevi olmamıştır.
 • türkiye'de şu an olmayan çıkma parça internet pazarı. sahibinden vs. sitelerdeki kategorilerde var ama çoğunluğu ya yeni parça satıyor yada komple motora 1tl yazıp geçiyor. adını domainini falan da aldık baya da güzel ismi, teknokentlere başvurduk ama sikine takan olmadı.

  buyrun size iş fikri, yapan artık bana bi yemek ısmarlar.