• üsküdar sahilde giyindi dalgıç kıyafetlerini, bele bıçak, ele zıpkın, ağza şnorkel, ver elini kız kulesi. indi aşağı, bi durumu kolaçan etti, batık ağlar, kopuk misinalar, baktı bir iki balık da selam çakıyor isa'ya, alnının çatından vurdu balıkları "ve aleykümselam" diyerek. çok hoş!

galata köprüsü, haliç, bebek, sarıyer, çubuklu, çengelköy, isa dipte, gopro kayıtta, çat çatt!

güzel!
  • boğazın derinlikleri serisi ile gönülleri fethetmiş youtube kanalı sahibi.

video arkasına kullandığı müziklere bayıldım. bir dalış videosuna bundan daha güzel müzikler eklenemez.

bence bu video editleme yeteneğini mutlaka tüplü dalış ile birleştirmesi lazım. videoların altındaki yorumlara bakılırsa şuan için tüplü dalış konusunda hiç tecrübesi yok. fakat tüplü dalış konusunda da uzmanlaşabilirse ortaya inanılmaz su altı belgeselleri çıkarabilir.
  • youtube'da gezinirken boğazın derinlikleri 2 ı istanbul zıpkın dalış balık eylül 2019 başlıklı vidyosuna denk geldim. vidyo kurgusu, müziği ve anlatışı çok iyiydi. 2019 yılında istanbul denizinde balık kalmadığını gösteren, belgesel gibi vidyo olmuş.
  • yeni keşfettiğim mini belgesel tadında içerikleri olan güzel bir kanaldır.

kanalın linki
  • istanbul’da zıpkınla balık avlamakta ve youtube kanalında paylaşmaktadır. denize zarar vermemesi, canlılara saygı duyması izlerken mutlu ediyor.

beni hayrete düşüren ise, istanbul gibi denizin kirli olduğu, düşsem çırpınmaktan yüzemem diye düşündüğüm yerlere dalmasıdır.

kız kulesine yüzüyor, galata köprüsünün altına dalıyor, bugüne kadar görmediğim, görme imkanım olmayan detayları paylaşıyor.

galata köprüsü videosu takdire şayan. yukarıda da söylenmiş, belgesel gibi bir video gerçekten.
    galata köprüsünün altına daldığı videoyu ekliyorum:
    https://youtu.be/8p6j3ebo9vq
  • yoğun ve boğucu istanbul temposunun aksine bizi denizin kalbine ve derin sakinliğine indiren youtuber.

deniz dibinin muhteşem doğasında dolaşırken göz tırmalayan tek sıkıntı bazen avcılık yapması. sakinliğe dalmışken aynı anda can çekişen balık izlemek hoş olmuyor.
  • harika işler çıkaran balıkadam.
    hak ettiği ilgiyi görmediğini düşünüyordum ki zaten o da son 2019 final videosunda yorumlar kısmında belirtmiş bu durumu.
    daha çok beğeni ve üye lazım bence de.
    desteklemek şart diye düşünüyorum.
    ellerine sağlık, hayranlık duyulası insan.
  • emaar square kendisini misafir olarak akvaryumuna davet etmiş, son zamanlarda youtube'da gördüğüm en naif ve akıllı sponsorluk oldu bu.

takipteyiz zıpkın reis!

https://www.youtube.com/watch?v=vzycxqlsf5y
  • youtube hesabimda tavsiye edilen videolar araciligiyla tanistigim kanal sahibi. ıstanbul bogazinin derinliklerini gormek isteyenler icin oldukca basarili bir seri videosu var. anlatimindaki sadelik, muzikleri ve video kurgusu gercekten cok profesyonelce ve keyifli. yarim saatlik videolarini hic biktirmadan izletiyor.
  • belgesel tadında tüpsüz dalış videoları çeken balık adam. istanbul denizlerini merak ediyorsanız kanalı tam size göre.
hesabın var mı? giriş yap