• işe gitmeden önce spor +duş : 40 dk
    işe gitmeden önce kahvaltı : 20 dk
    1 saat içinde alarmı 5 defa ertelemek: paha biçilemez
  • çorapları giyerken gözlerimi zor açık tutuyorum amk.

sabahın köründe kahvaltı yapabilenlere hep imrenmişimdir. spor ne demek bilmiyorum, maç izliyorum ben tv'den.
  • sabah saçıma şekil vermek için saç kurutma makinesini kullanmaya üşenip, öylece evden çıkan beni utandırmış tiptir. sabah 6'da evden çıkıyorum. bu sayılanları yapmak için gece 3'de kalkmam lazım amk.
  • şantiyede çalışıyorum ve ofisimin üst katlarındaki misafirhanede kalıyorum. buna rağmen sabahları keşke yataktan masama ışınlansam da yol sürecini çıkarınca 2-3 dakika daha fazladan yatakta kalsam diye hayal ediyorum her gün. sabahları kahvaltıda simit yiyerek sporumu yapıyorum, sonrasında ıslak mendille elimi silerek de duşumu almış sayıyorum. ben hayatımda böyle mutluyum gayet de. yarışmacı arkadaşlara da başarılar dilerim.
  • ev arkadaşım staj döneminde yapıyordu bunu biz de hayretle karşılıyorduk üni öğrencisisin sabah 9 da staja gitmeden önce saat 6 da kalkıp sahilde koşu+duş+kahvaltı yapardı akşam 10 da da yatardı (öncesinde gece 2 den önce yatmayan adam) çok sonra öğrendik ki sahilde her sabah yürüyüş yapan bir kıza yazıyormuş kız bunu sallamayınca 1 ay sonra bıraktı. sonrasında bende ki de ne mallıkmış amk 1 aydır uykusuzum diyordu
  • son 1 senedir alarmım sabahları 05:30'da çalıyor. bir şeyler atıştırıyorum 05:50'de evden çıkıp ufak esneme hareketleri sonrasında 1 gün koşu 1 gün yürüyüş olacak şekilde 7'ye kadar sokaklardayım. 7'den 07:45'e duş ve kahvaltı işini hallediyorum 08:15 iş yerinde oluyorum.

bilgi vermek gerekirse 1 saatte 7km civarında yürüyorum
    koşarken de ilk 10 dk ve son 5 dk yürüyüş 45 dakikalık süre içerisinde de 8 km civarında koşuyorum.
    akşamları ağırlık vs çalışmadan sabahları 1 saat erken kalkarak ve düzenli beslenerek 1 senede 30 kg verdim ve neredeyse tamamı yağdan gitti.
  • patrondur. yada dizilerdeki zengin bebesi, patronun genel müdür oğlu/kızı.
  • sabah 4'te uyanarak dahil olduğum grup. her zaman böyle bi insan değildim ama böyle bi insan olmaya başladığımdan beri daha iyi, fiziken daha sağlıklı, ruhen daha huzurlu olduğum bi gerçek.
    zor falan da değil ayrıca, şiddetle tavsiye edilir.
  • yataktan gece 2 gibi kalkması gereken tiptir.
  • 2 dakikalık egzersiz, istisnasız duş ve elma ile tamamladığım kombin. ama gel gelelim hala göbek var ya la.
hesabın var mı? giriş yap