• çok gıcık olduğum tip. çık delikanlı gibi "henüz hayatımda o kadar yer edinmediğin için seni de ismini de çok önemsemiyorum ve haliyle unuttum" de canımı ye. ne o öyle yalandan isim hifizim çik ziyif ihihi falan. yumruğu bi vurcan..
  • dikkat eksiliği olan insanlar için gayet samimidir..
  • isim unutmanın bile samimiyetsiz görüldüğü portal...
  • adam kibarlik etmis, kendini suclamis. illa “degersiz” oldugun suratina carpilsin mi istiyorsun? nasil bi’ cevrede ortamda yetisiyorsunuz mk siz.
  • aşırı samimiyim ya
    isminiz aklımda 3 saniyeden fazla kalmıyor
    denyo gibi çat diye sormuyorum ama çok özür dilerim benim öküzlüğüm hafızam berbat filan diye desteklerim hep
    harbiden çok saçma ama unutuyorum
    biraz zaman geçince kalıyo aklımda tabi ama ilk anda hatırlayamıyorum ya
  • ay benim o.
    ne yaptım yine gece gece?
  • yok be oğlum, üzülme! var böyle insanlar. kırk yıllık arkadaşlarımın adı bile bazen bir kaç saniyeliğine de olsa aklıma gelmiyor. isim hafızam gerçekten rezalet. hatta genel olarak hafızamın tamamı rezalet.

kızmayın onlara, samimiyetini sorgulamayın. b12 falan ısmarlayın.
  • sayenizde samimiyetsiz olduğumu öğrendim teşekkürler
  • ama gerçekten zayıf. gün içinde bi sürü insanla ilgileniyorum hangi birinin ismini hatırlayayım direk gidiyor isimler aklımdan bazen zor oluyor yüz defa sormaktan utanıyorum. yapacak birşey de yok bu da benim gerçeğim
  • öyle demeyin lan, mesleki deformasyon denilen bir şey var.. sonuç olarak böyle bir durum doğurabiliyor..
hesabın var mı? giriş yap