• her söylenene,daha dinlemeden "yalann söylüyorsunuuz" diyen islamcı yazar.bir tartışmada hatırlamadığım birisi 'sayın nacar tartışmada siz de olduğunuz için yanımızda söyleyeceklerimizin kanıtı olan birsürü kitap getirmek zorunda kaldık' demişti..nacar ise şöyle cevap vermişti: 'yalann söylüyorsunuuz'
  • pokemon ismail... o kırmızı yanakları sıkasım geliyor her gördüğümde.
  • bu adam bilumum tartışma programlarında islamcı yazar(!) sıfatıyla arz-ı endam eder ve o sıra konjektür gereği kendisine derinlerden* ne sufle edilmişse neyi söylemesi gerekiyorsa söyler icap ederse kavga bile eder sonra da görevini yerine getirmiş olmanın huzuruyla bir sonraki emre kadar ortadan kaybolur.böyle güzel bir görev adamıdır soru sormayan bir neferdir kendisi...
  • (bkz: ismail acar)
  • son bir iki aydır flash tv'deki alabora programının müdavimi olmuş, entry'nin girildiği tarih-saat grubunda türbanlı transseksüel bir yazar ile kitabı hakkında tartışan boyalı bıyık.
  • postmodern zamanlarin premodern istemezukcusu... tunus caddesi canavari; yarim hucreli eric cartman; arapca bilmeyen islamci, dtcf'nin yuzu karasi...

hulki: sayin ozturk, siz kitabinizda hede hodo diyorsunuz, dogru mu?
    ozturk: sayin cevizkabugu, bakiniz...
    nacar: yalan soyluyorsunuz!!!
    ozturk: yahu adam iki dakka bir sussana sen.
    hulki: sayin nacar sizin kitabiniz var mi?
    nacar: efendim ben kitap yazmadim, o konuda bazi ihmallerim var, katiliyorum, ama bi suru makalem var.
    hulki: e yazin da efenim, biz onu da konu$alim tarti$alim
    ozturk: yahu bu adam bi$ey bilmez, arapca bile bilmez...
    nacar: yalan soyluyorsunuz...**
  • dun bir kitapcida dolasirken yeni cikan bir kitabini gordugum, incelemek icin kitaba dogru hamle yaptigimda kitabin on kapaginin yarisini kaplayan sut dokmus kedi pozundaki fotografini gorunce, 'kesin takiyye yapiyordur' diyerek urktugum, sonrasinda kitaba uzanan elime vurmama neden olmus sahsiyet.
hesabın var mı? giriş yap