• abd, kıbrıs harekatında türkiye’ye destek veren libya ve kaddafi’yi bombalarken,
    akp bombaları türk üslerinden yükletiyordu.
    kaddafi sopa ile tecavüze uğrayıp katledilirken son ana kadar türk devleti el uzatır diye bekledi.

suriye’de yaşananların israil’in elini rahatlatmak için yapıldığını tayyip,davutoğlu ve gül başından beri bilmiyor muydu?

bize zararı olmayan saddam idam edilirken tayyip abd askerleri için dua ediyordu.

korkmayın,laikler asla abd ve siyonist uşağı olmaz.
    uşak kadroları sözde islamcılarla dolu.

dökülmesine aracılık ettiğiniz müslüman kanında boğulun ey islam görünümlü siyonist uşakları...
  • savaştan önce laik nedir onu öğrenmesi gereken yazarın tespiti. din ve devlet işleri birbirinden ayrılınca, insanlar dinsiz olmuyor. ne kadar aptalsın lütfü ne kadar aptalsın!

nick bulmam lazım yazmış bilseydim yazmadım. para için onurunu satan 2 gün sonra karısını satar, ex-tanım: o.çocuğu yazar tespiti
  • futbol maci mi izliyoruz anlamadim. savas lan bu savas, taraf mi tutmak zorundayiz? ben barisin yanindayim, barisin tarafindayim. hadi simdi provakasyonunu da al git.
  • (bkz: yesinler birbirlerini ete para vermesinler)

tarafsız olmak ve ülke çıkarlarını savunmak çok mu zor sayın yazar? savaş bu, gazozuna yapılan mahalle maçı değilki. takım tutar gibi taraf seçmek aptallığın daniskasıdır.
    ayrıca açacağın başlığı sikeyim ben gidiyorum.
  • laikleri bilmem ama solcular ezilen halkın yanında olmasını bilir.

(bkz: deniz gezmiş'in filistin gunleri)

gelen yoğun mesajlar üzerine edit: https://www.google.com.tr/…zmisin-filistin-macerasi

ayrıca solcular abd'nin yanında olur yazan arkadaşlar chp'yi sol parti sanıyor olabilirler.
  • eğri oturalım doğru konuşalım: iran düşerse türkiye de kaybeder, doğusunda zaten belirsiz olan (ırak) varken ikinci bir ülkenin de sorunlarıyla baş edemez harap ekonomisiyle ve hızla her anlamda bir çöküş başlar.

israil kazanırsa, (komşusu olacağı için) türkiye gibi bir ülke istemez yamacında. karıştırmak ve fırat’ın bizdeki kısımlarını alabilmek için elinden ne gelirse yapar. hatta iran’ı hallettiği için tek uğraştığı ülke türkiye bile olabilir.

mezhep savaşları başlar, suudi arabistan dolayısıyla vahhabilik alevlenir, iran düşünce onu baskılayan kimse olmaz, sünni’lik şamar oğlanına döner, aleviler karışır, her şey hallaç pamuğuna döner.

iyi kötü bir filistin politikamız vardı (bu iktidardan önce), devlet politikası kendi meselelerine döneceği için israil’in kendi içindeki araplara karşı hiçbir çekincesi, sakıncası olmaz, hunharca zulme devam eder. türkiye sık sık birleşmiş milletleri ve ab’yi ayağa kaldırdığı için, bunu yapamaz duruma gelir ve batı da buna sessiz kalır.

laiklerin de dindarların da tutacağı ülke olmamalıdır, aksine bir tarafsızlık ve etrafımda çatışma, patırtı, kütürtü istemiyorum politikası güdülmelidir. birisinden duymuş veya burda okumuştum, bir anadolu kültürü olan “ahmet yesevi politikası” güdülmeli, savaşı değil barışı temsil etmelidir milletçe.

ama nerde, illa biri taraf olacak her yerde. “tarafı olmayan bertaraf olur” diyen adama kızan, söven, yeren kişilerin olduğu sözlükte bile bir tarafgirlik olmak zorunda! modern çağda ortadoğu, üçüncü dünya ülkesi olduk çıktık iyice!
  • takım tutmak eylemini parti tutmaya taşımış, yetmemiş ülke tutmaya başlamış siyasal islamcı dışkısı.

amına koyayım ikisinin de bize ne lan? biz bölgeye “ortadoğu bataklığı” diyoruz, bataklık, bildin mi nedir bataklık? bak örnek vereyim;

abd, israil ingiltere vs dış güç diye tabir ettiğin ama bütün fabrika ve bankalarını sattığın ülkelerin karşısındayken rusya ve iran’ın yanında olup, rusya ve iran’ın desteklediği esad’ın karşısında olduğun için ypg destekçisi abd ve yahudi israil’in müslüman bombalamasına alkış tutarsan buna bataklık diyoruz.
  • iki ülkenin savaşmasını futbol maçı izler gibi izleyip, taraf tutulacak bir şey olarak algılayan,
    elalemin savaşından bile kendisine menfaat temin etmeye çalışan,
    mütemadiyen satılık, çoğunlukla cahil,
    yobaz ve gerici aptalların merak ettiği versus.

gerzeklere ek not: iran şii. filistin'i bombalayan jetlerin yakıtını da meşhur gemicikler sattı küs oldukları süre boyunca filan.
  • (bkz: türkiye)
  • laikleri bilmem de müslümanları tutacağı taraf israil'dir.

orta doğuda israil'e karşı olan tek ülke iran ve bir iki yancısı ülkedir, geriye kalan bütün arap coğrafyası israil'i destekler. e siz de eşşek değilsiniz ya, o çok hayalini kurduğunuz arap liderliğini gerekliliği olan israil piyonluğunu da layıkı ile yerine getirirsiniz.

bu arada, troll seçilirken bile bilgilisi seçmeli. göz göre göre kendi kalesine gol atar mı bir insan.
hesabın var mı? giriş yap