• adı fazlasıyla havalı ama yoklukta bile gideri yok bunun. kokusu gelmesin diye burnumu kapatıp içiyorum, o derece.

votka 1967 bile bundan on kat daha içilebilir afedersin müdürüm.
  • sek içmek gibi bir niyetiniz yoksa bence bütün votkalar aynı. hatta saf alkolü uygun oranda meyve suyuyla karıştır deseler itiraz etmem. votkayı çok sevmediğim için sek içemiyorum. hal böyleyken en ucuzunu icmek en mantıklısı. votkaya viski muamelesi yapmaya gerek yok.
  • bugun verdiği ilanla beni güldüren yerleşim yeri.efenim bu yer şehir merkezine 20 dakikaymış. ilk başta dedim herhalde aksaray aksaray diye uçak kaldırıyorlar. sonra yanıldığımı fark ettim ve rusya'ya hakkaten 20 dakika olabileceğini anladım.
  • bana rezil olmak pahasına halay çektirmiş başarılı bir votkadır, tebrikler.
  • donan votka. bunca yıllık votka içicisiyim, ilk defa buzlukta donan votka gördüm. ne katıyonuz lan bunun içine?
  • tasarımı tatsuyo yamamato tarafından yapılan yeni yerleşim birimimiz. isim babasının kim oldugunu bilmiyorum. onu da yazın tam olsun.
  • istanbul'u tanimlamak icin bu kelimeyi kullanan herkesi dovmek istiyorum ama ciddi ciddi dovmek yani. sopayla falan.
  • vodkaların köpek öldüreni.
  • dün gece ilk kez test etme fırsatı bulduğum votka. genelde votka içeceğim zaman binboa tercih ederim ama baktım 10 tl daha ucuz, aldım bunu.

2 tane redbull'la, 2 tane de çilek suyuyla yuvarladım. ötekinden bir farkını anlamadım.
  • beğenen tek bir mahlukata rastlamamakla birlikte reklam filmini çok beğendiğim içki markasıdır.

o reklamla bile telafi edilemeyecek bir tadı olduğu söyleniyor.olsun yaratıcı fikir görmüş olduk.
hesabın var mı? giriş yap