• nedir ne değildir tam anlayamadığımız festival.

http://www.istanbulkahvefestivali.com/
  • dört gün sürecek olan ve her bir oturum fiyatı 25 tl olan festival.

gün içerisinde birden fazla oturum var. günlük bilet fiyatı 25 tl olarak algılanmasın.

instagram hesapları takip edilirse, gün içerisinde ufak yarışmalara denk gelinebilir. kahve ile ilgili sordukları soruları doğru cevaplayan kişilere davetiye veriyorlar.
  • sanırım ilkine gitmiştik sevgiliyle.. binbir direk sarnıcında..gayet güzeldi ama amatörlerdi ha bide ücretsizdi..
  • heyecanlı bir şekilde tarihinin gelmesini beklediğim festivaldir.
  • önce gidip kahveleri içeceğiz, ardından festival alanından eve kadar koşacağız. başka türlü atılmaz o kadar kafein.
  • biletleri biletixde satılan festival. sanki gitmemek için yeterli bir bahane gibi.
  • cuma 2. seansına biletlerimizi hazırladığımız festival. hep üstümüze başımıza sigara kokusu mu sinecek? misler gibi kahve kokusuna bürünme, tabiri caizse kafeinle intihar teşebbüsünde bulunmaya gidiyoruz..
    gerçi program nedir, hayaller ne denli gerçek olur, hiç bilmiyorum. kahveyi görünce ağzımdan salyalar akarcasına satın al satın aaal diye tıkladım hunharca. görüciiz..
  • ziyareti seanslara bölünmüş festivaldir. katılımcı firmalara bakıldığında 2010 istanbul kahve festivali içtenliğinde olmayacağı açık. kaldı ki 2010 yılının festivali amatör ruhla düzenlenmiş olsa da gayet profesyonel izler bırakmış ücretsiz bir etkinlikti.

lindt, starbucks, kahve dünyası, cafe nero, illy zaten her yerde burnumuzun dibinde. meşhur dibek kuru kahvecisi ilyas gönen'i getirememiş bir organizasyona, üstelik de sadece dört saatliğine uğramak için galata'ya koşturamam.

tanım: hatırsız event.
  • etkinlik programını çok geç açıklamış festival. biletler satışa sunuldu 2-3 hafta sonra açıklandı program. cuma günü öğleden sonra zaten o taraflarda işim olacağı için cuma sabah programına bilet almıştım ama programı zahmet edip biraz daha erken açıklasalardı zaman yaratıp cumartesi ya da pazar gününe de alabilirdim. aslında daha güzel etkinlikleri haftasonuna koyacaklarını tahmin etmek güç değil ama insan cuma gününe de bir tane lab filan koyardı... bu kadar dengesizlik de hoş değil.
    neyse, gidip göreceğiz artık. değişik kahveleri denemek için bir oraya bir buraya sürüklenmek yerine ziplenmiş halde bulmak da gayet güzel bir avantaj sonuçta.
  • programına bakınca bir bok anlamadığım festival :( 40 liralık biletle 25 liralık arasında ne fark hala çözemedim ama sevimli bir etkinlik gibi duruyor.
hesabın var mı? giriş yap