• hadi belediyelerin sosyal medya hesaplarına alışkanlık kazandık da valilik sosyal medya hesapları kimin ellerinde böyle saçmalıklara alet ediliyor anlayamadığım durum. sorumlular kimse acilen bulunmalı.
  • gündemde tutulması gerekir bu rezilliğin
  • öleli 81 yıl oldu.. ulan 81 yıl be!
    81 yıldır uğraşıyorsunuz, ışığını söndüremediniz..

kasten yapıldığı belli olan net resim

bi de utanmadan paint'te yapmış ipneler

edit: paylaştığım resmi benim yaptığımı iddia eden oldu. kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi. valiliğin twitinin altındaki twitlerden birinden resmi alıp yakınlaştırdım, o kadar..

edit2: adamlar 19 yıldır, "büyük önder gazi mustafa kemal atatürk" söz öbeğini sadece özür dilerken, 180 derece dönerken kullanıyorlar.. onun dışında hiç duymadım...
  • diyecek bir şey bulamadım. valilik itlik yapmıştır dese başkan haklıdır.
  • sosyal medyayı hazırlayan arkadaşımız, save ederken, photoshop'da, mouse'u kaymış ve yanlışlıkla brush, atamız'ın kaşına değmiştir.
  • atatürk’e tek kaşı hangi vatansız yaptıysa açıklansın ve şerefleri varsa kovsunlar. sehven yapıldı açıklaması yetmez bu düpedüz artniyetli bir harekettir basit bir olay değildir
    edit : sehven yerine şehven yazmışım bi gün cekip gidicemdüzeltti
  • oha. kim yaptıysa görevine son verilip siktir edilmeli.
  • rezaletin dik alasıdır.

foto çok küçük olduğundan birleşik gibi görünmüştür diye iyi niyetli baktım ama hayır, sol arkadaki atatürk resminin üzerine gidip bilinçli bir şekilde shop uygulamışlar.

derhal valilik bilişimde çalışan ve bu iğrençliği yapan kimse bulunup atatürk’ün aziz hatırasına yapılan bu saygısızlığın bedeli ödetilmelidir.

biz atamızın hatırasına sahip çıkmaya devam edeceğiz.
  • siyasal islamcıların yapmış olduğu çirkinliklerden biri daha.
    yapanların yanına kalmaz umarım.
  • büyük bir rezalettir, gerekli olan ne ise yapılmalıdır
205 entry daha
hesabın var mı? giriş yap