• ücretsiz olması sebebi ile şüpheyle yaklaştığımız festival.
    aklıma ücretsiz baklava dağıtımında yaşanan rezillikler geliyor vazgeçiyorum.
    kaldı ki feci derecede tutkuluyum viski konusunda.
    (bkz: #60703155)

edit: if performance hall sitesinde göremediğim etkinlik . kayıt olmadan önce is araştırın derim.
    http://ifperformance.com/besiktas/program/
  • türkiye'deki büyük viski topluluklarını tanıyan biri olarak bunu kim organize ediyor diye merak içinde kaldım açıkçası. destekliyoruz amenna, ama gitmem sanırım.
  • etkinlik sonunda çoğu ziyaretçinin el arabası ile dışarı çıkarılacağı festival olacaktır.
  • red labelcıların kola, buz vesaire zımbırtılar isteyeceği festival. bakarsın giderim.
  • ücretsiz olan kısmı katılım mı yoksa içkiler mi? eğer ikincisi ise bu pahalılıkta beleş viski dağıtabilen adama helal olsun.
  • çikolataları gelirken mi getiriyoruz yoksa içeride veriyorlar mı?
  • ücretsiz olduğu için gitmeyeceğim festivaldir. kesin hır gür çıkar, alkolikler üşüşür. bununla da yetmez viskiye kola soranlar olur.
  • üç vakte kadar iptal edilirse şaşırmayacağım festival.
  • içten içe garipsediğim etkinlik.
    sanki viski böyle festival mestival hele bir de ücretsiz etkinlikler yapınca tüm karizmasını yitiriyor bana göre. yani benim örneğin iyi viski içemiyor oluşumun bile zihnimde bir ağırlığı var, hayatta gidecek yolumun olduğunu falan hissettiriyor, bi gazlıyor. e şimdi sen benim çıtamı, hayatta lüksü falan tarif etme biçimimi alıyorsun halka indiriyorsun. tamam belki dünya pahası 100 yıllık viski orda olmayabilir zaten gidilsin tabi afiyet olsun da; viski türüne karşı ufak da bir ayıp ediliyor sanki. bilemedim.
  • üşenmezsem giderim festi. herkes aşık olsun ben sarhoş.
hesabın var mı? giriş yap