• yarısından fazlası havaalanına olmuş. normal hatlara çok çok az. daha da arttırılması lazım. ayrıca metro seferleri?

edit: son seçimlerde ben de imamoğlu'na attım. yıllardan beri de bir tane oyun akp'ye gitmemiştir. fakat neden sığır gibi savunma moduna geçiyorsunuz hemen? bunlar zaten vardı sabaha kadar. şu an bu seferlerle ben evime gidemiyorum arkadaş. minibüs filan gidebildiğim yerlerle aynı yerler. 100.000 nüfuslu bir mahalleye gece otobüs yoksa 24 saat filan anlatmayın bana. abesmiş! nesi abes bunun? benim evime giden otobüs 23'de bitiyorsa asıl abes olan bu.
  • aktrollere 90'a çakmıştır.
  • raylı sistemlerin kontrol ve bakımları sebebi ile 24 saat hizmet vermeleri imkan dahilinde değil iken aynı hatlara otobüs seferi verilmesi olumludur. neticede trafik yok, otobüs de takılmadan gider.
  • oldum olası rumeli feneri'nde, fener çalışırken uzun pozlama bi fotoğraf çekmek istemiştim. ekrem başkan oraya giden otobüsü 24 saat yaparak bana bu isteğimi gerçekleştirme imkanını sağladı. eğer buraları okuyorsa kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

edit: çok sayıda mesaj geldi. öncelikle mesaj atan ve bilgilendiren tüm yazarlara teşekkür ederim. aslında yıllardır rumeli feneri'ne gece seferleri varmış zaten. açıkçası bilmiyordum bu da benim hatam olsun.
  • tatilde bu kadarını yapabiliyorken birde iş başında görün bu adamı aktroller.

aktrolleri mağazalarına sokan icraat.
  • zaten bu hatların çoğu çalışıyordu. ek olarak neler yapıldı, merak ettim açıkcası. metrolar, marmaray ve tramvaylar 24 saate çıkmadan, en azından birkaçı çıkmadan kimse istanbul' da toplu ulaşım 24 saate çıktı demesin, kandırmayın bizi.

edit: srknpower uyardı. marmaray' ın işletmesi ibb' de değil, tcdd' de imiş.
  • istanbul gibi bir metropolü gece toplu taşımadan mahrum bırakan zihniyet beni deli ediyordu.

ekrem başkanın belki de şimdiye kadarki en iyi icraatı. hatların artması ümidiyle...

düzeltme: harf hatası.
  • e-10, e-11 yaklaşık 10 yıldır gece hizmet veriyor zaten.
  • tebrikler imamoğlu.

özellikle 2 havaalanına ait hatların 24 saate çıkması iyi olmuş. birçok uçuş geceleri olduğundan, eskiden taksiyle gitmek gerekiyordu.
  • zaten bu seferler vardı, icraat gibi burada şov yapmak nedir? biz de oy verdik ama her şeyi abartmayın, yeter.
hesabın var mı? giriş yap