• el tadı seven köpekçiktir. biraz elinizi tatmasına izin verseniz ne olacak. o da can
  • yoldan geçenler ceplerinde biraz mama taşımayı akıl edememiş mi?
  • bugün marmaray maltepe istasyonu önünde benzer bir durum yaşanmasına ramak kaldı. istasyon çıkışı merdiven önünde bekleyen 2 köpek hiçbir hareket veya temas olmamasına rağmen hızlıca peşime takıldılar kendimi ilerideki markete attım. sonra da yolumu değiştirip uzattım.

şehir yaşanılabilir olmaktan çıkalı çok oldu, bu durum da tüy dikiyor. hastası, yaşlısı, çocuğu, hamilesi, köpekten korkanı… bu liste uzar gider.
  • canı sıkılmış, oynamak istiyor sadece!

edit: ciddi yazdığımı düşünüp mesaj atanlar var. erkek olduğum halde bulunduğum yerde köpek görürsem yolumu değiştiriyorum ben. özellikle bir araya geldiklerinde çok saldırgan oluyorlar. nasıl bir çözüm üretilebilir bilmiyorum ama bu yaşıma kadar hep kaçarak yaşadım. küçükken köpek saldırısına maruz kalmak insanı bu hale getirebiliyor.
  • 3-5 yaşında bir çocuk verin de karnını doyursun hayvan. yaşam alanlarını işgal ettiğimiz için belli ki aç kalmış, çok üzücü:(

edit: içim parçalandığı için twitter'da çok takipçili hayvansever birkaç kişiyle görüştüm. birkaç saat sonra video eşliğinde, 3 çuval mamayı o kaldırıma yığacaklarını söylediler. çok duyarlılar, sağ olsunlar. üzülme minik köpekcik, artık sen de karnını doyurup orada kendi küçük çeteni kurabileceksin.
  • evet evet köpek bir şey yapmazsanız ısırmaz.
  • saygısızlık yapan köpektir.

cezası verilmelidir.
  • oradan geçerken yanında sosis, salam getirmeyip köpeğe rüşvet vermeyenlerin suçudur.

o yolda rahat rahat yürüyeceksen bedelini de ödeyeceksin. herkesin yanında füme et, sosis falan olması lazım.
  • oyun oynamak istiyor abisi kaçmayın
  • ne bakıyon ulan diye olay çıkaran köpektir.
hesabın var mı? giriş yap