• istanbul büyükşehir belediyesi tarafından işletilen online kitap satış mağazasıdır.

https://www.istanbulkitapcisi.com/
  • görünen o ki yeni kitapçım. hayırlı olsun.
  • ekrem imamoğlu'nun: "istanbul kitapçısı'nın web sayfasını bugün 190 bin vatandaşımız ziyaret ederek 21 bin 486 kitap satın almıştır. 5 bin yayınevi ve 200 binden fazla kitaba sadece istanbullular değil, 83 milyon vatandaşımız ulaşabilir. kitapçımız türkiye’nin hizmetindedir." mesajıyla haberdar olduğum online kitapçı.

şu da linki: https://www.istanbulkitapcisi.com/
  • dünyanın en iyi kitapçısı
    dünyanın en iyi internet sitesi
    dünyanın en iyi satış sonrası hizmet veren kitap sitesi
    dünyanın en iyi tasarıma sahip kitap sitesi
    dünyanın en güvenilir kitap sitesi
  • fiyatlar idefix’e göre uygunsa deneyeceğim site.
  • az önce sipariş verdim. seçtiğim kitapların fiyatları diğerlerine göre uygundu.

şöyle ki;

yetenekli çocuğun dramı
    trendyol - 30 tl
    idefix - 13 tl
    istanbulkitapcisi - 12 tl

boşluk hissi
    trendyol - 40,40 tl
    idefix - yok
    istanbulkitapcisi - 21 tl

kral kaybederse
    trendyol - 42 tl
    idefix - 28 tl
    istanbulkitapcisi - 27 tl

sonuç1: idefix'e - özellikle stok eksikliği durumunda- alternatif olabilecek güzel bir platform
    sonuç2: trendyoldan asla kitap almayın

edit: kitaplarım bu sabah ulaştı. bu sayede kargo hızını da kontrol etmiş olduk (1,5 gün). emeği geçen herkese teşekkürlerimi bir borç bilirim.
  • (bkz: kidega/#105382870)

yukarıdaki entry’de belirttiğim üzere, online kitap alışverişinde tercih ettiğim iki siteden biri amazon diğer ucuzkitapal idi..

19 nisan 2020 tarihinde siparişini verdiğim 40 kitap bugün itibariyle tek eksikle elime ulaştı.. eksik olan bir kitabın kargo çıkış mesajını da bugün aldım..

yayınevi çokluğu ve dolayısıyla müşteri çokluğundan dolayı kargo problemi olur diye düşünüyordum, ama korktuğum başıma gelmedi..

fiyat olarak da bahsettiğim iki siteden daha uygundu.. diğerlerinde 500 lirayı epey geçiyordu siparişim, burada 497 liraya maloldu..

denendi, tescillendi..

artık gönül rahatlığıyla alışveriş yapıp çevreme de önereceğim bir site oldu..

he unutmadan, bir de hediye kitap koymuşlar pakete.. teşekkürlerimi buradan bırakıyor, kalitelerinden ödün vermeden, bilakis üstüne koyarak devam etmelerini salık veriyorum..
  • 12 nisan da sipariş ettiğim 10 adet kitabım tarafıma stoklarda olmasına rağmen 22 nisan da ulaştı. kitaplarım eksik geldi .istanbul kitapçısına telefonla ulaşmak mümkün değil maillerime cevap vermiyorsunuz muhatap bulamıyoruz.
  • sadece bu hafta sonu istanbul kitapçısı’ndan 195 bin 367 adet kitap satışı gerçekleşti. rekor düzeyde kitap alan tüm kitapseverlere teşekkürler. siz de tüm siparişlerinizde ibb’ye ait olan istanbul kitapçısı'nı güvenle tercih edebilirsiniz.

https://twitter.com/…glu/status/1257039510585716738
  • fiyat konusunda gayet iyi olan platform fakat kitap çeşitliliği kısıtlı , güncel çoğu kitabı bulamıyorsunuz umarım artırırlar.
    site ciddi manada sıkıntılı bugun birkaç kitap aramaya çalıştım devamlı olarak patlıyor.
hesabın var mı? giriş yap