• korcan'ın bu ve bunun gibi aşüfteleri trollemesini haklı çıkaran sağlama!
  • yahu ben şu lafları, tepkiyi, üslubu karşıma dünyanın en çirkin kadını çıksa yapamam yahu. vicdanım çok uzun bir süre benim peşimi bırakmaz, bu neyin canavarlığıdır? olmadı, elektrik alamıyoruz de, kendisi iyi bir insan ama ideallerime uymuyor de en azından. bunları gördükçe ben mi anormalim, bende mi bir tuhaflık var diyorum. birini fiziksel anlamda dövsen bu kadar yaralayıcı, zarar verici olmaz.

programın saçmalığı bir yana bu tarz insanları günlük hayatta çok görüp duyduğum için hayretlerle karşılamama engel olamamış olaydır.
  • buraya katılan bayanların çoğu düzgün bir eğitime sahip olmayan, bir umut ünlü olurum belki modunda gelen kezbanların önde gidenidir. hele birde gelen taliplerini küçümsemeleri yok mu, götüm sen önce kendine bak.
  • orkestranın böyle bir olayda şarkıya devam etmesi de ayrı bir şerefsizlik, adilik. ah be kardeşim bula bula ağzı yılık kaşarı mı buldun.
  • adam belli ki duygusal, red cevabı alınca kötü oldum diyor izin istiyor, arkasından "vazgeç gönlüm" diye şarkı çalıyorlar. enteresan valla.
    keşke böyle bir duruma kendisini sokmasaydı dediğim olay.
  • misafirlikteydim canlı izledim gelin adayının adam düşünce surat ifadesi bile değişmedi.kin dolu gözlerle bakıyordu. korcan olayı fena koymuş
  • içimi acıtan olay.
    yalnız güzel kardeşim,ne demeye bu yaratığın oturma organını havaya kaldırıyorsunuz? git bir ağaca talip ol. hiç değilse fotosentez yapiyor.
  • istenmeyen damat adayı ona hayır diyeni öldürdüğü ülkemde, varsın bu arkadaş bayılmış olsun.
  • işte bu yüzden kezbanlara bu kadar eleştiri yöneltiliyor, işte bu yüzden kendisiyle tanışmak isteyen tertemiz yürekli bir adamı canlı yayında bayıltana kadar aşağılıyor. sen kimsin be sen insan mısın kendini üstün insan olarak mı görüyorsun ulan nietzsche sizi görseydi üstün insan kavramını literatüre sokmazdı. pişkin kaltak seni!

"okşayan elleri ısıranlar tekmeleyen ayakları öperler."
hesabın var mı? giriş yap