şükela:  tümü | bugün
  • çomaristana evrilmesindendir
  • benim için kaybetmemiştir , aksine giderek artmaktadır. keşke derim her binanın dili olsa da anlatsa bana uzun uzun...
  • akp belediyeciliği. ne yazık ki:(
  • akp'li belediye başkanının, bölgenin tüm kültürünü hiçe sayıp " burayı dev bir alışveriz merkezi"yapacağız demesiyle başlayan yasaklar ve arapperestlik.
  • (bkz: akp)
    (bkz: siyasal islam)
  • tiyatrolar kapandı, kitapçılar, sahaflar çoğu kapandı. tek tük lüks markalara da rastlanılan koca bir bağcılar caddesi haline geldi.
  • fazla turistikleşmesi sanırım.
    bir de zamanın ruhu.belki ileride tekrar eski güzelliğine döner.
  • ülkenin kaybetme sebebi ile aynıdır.
  • politik ve dünya görüşünde ırkına bir türlü sahip çıkmayı beceremeyen milletimize allahın bir belası olan mülteciler tarafından istila edilmiş olması,aksini söyleyen yalan söyler.
  • kalitesiz eğlence anlayışı , vizyonsuzluk, sanattan uzaklaşma, yüzeysel bakan gözler bla bla .. iyi de yeni oluşan bir durum değil ki hala kalabalık fakat kalitesi düşük. mekanlar oradaki kitleye hitap eder ya hani o eski naif insanlar kalmadığı için istiklal caddesi de kalmadı anılar da yaşıyor. bu arada alakasız ama bu araplar yüzünden cadde'ye bile lounge mekan havasında nargile cafe açıldı . pes pes pes diyorum.