• sevgili beypazari sodacilar bu haberi nasil hazmedeceksiniz?

görsel
    kaynak
    kaynak
    isvicre federal gida guvenligi link
    link

ozellikle dogurganligi etkiledigi, hamilelikte cocuk gelisimi ile ilgili risklerden bahsedilmis

edit: belirli lotlara iliskin bir toplama iddiasi var. beypazari her lota ozel bir uretim yapiyor da bizim mi haberimiz yok. her labarutarin test isleminde gectigi uzere incelenen urunun kimligi yazilmis.
    markanin bu kadar fanatigi varken, aciklama icin zahmet etmesine bile gerek yok bence.

not: 8 sene once gunluk 2 sise icerken, doktor uyarisi ile artik agzina surmeyen bir hazimsiz.
  • ne anlarsınız aq asosyalleri
  • türkiyedeki laboratuvarlarda fazla bor çıkmayıp isviçre'de neden çıktığını sorgulatan yasak.

not: anlamayan arkadaşlar için, bağımsız isviçre laboratuvarları bence doğru sonuç veriyor, ya o parti ya hepsi bu durumdan etkilenmiş olabilir.

ikinci not: beypazarı, isviçrede bu kriter çok düşük belirlenmiş biz diğer avrupa ülkelerinde sorun yaşamıyoruz minvalinde bir açıklama yapmış.
  • lan daha yarım saat olmadı içeli. aha da rapordaki şişeyle aynı şişe:

görsel

görsel

endişelenmeli miyim?
  • ılginç haber.

akmina maden suyu fanı olarak beni çok ırgalamadı ama üzüldüm. yoklukta gideri vardı beypazarı'nın.
  • allahtan 2x 24 lü stoklamıştım. isviçre'de yoksa almanyadan alırız gardaş, atın ölümü arpadan olsun
    foti
  • isviçre'nin bizi kıskanması kaynaklı uydurduğu zırva. kendilerinde bor çıkmıyor ya, akıllarınca erdoğan'ı devirecekler. bu halk 15 temmuz'da darbe durdurdu, senin yasağınla başa çıkamazsa bu millete yazıklar olsun.

ben sokağa çıkıp isviçre çakısı bıçaklayacağım... eved!!1bir! görsel
  • isviçre’deki sağlık bakanlığı içine yuvalanmış inişdibi lobisinin ne kadar güçlü olduğunun ispatı bir de beypazarı satışlarını tezgah altına çekecek olan gelişmedir. kara borsada küçük şişenin 3 franktan satılmaya başlanması yakındır.
  • bor madenimizi yedirmeyiz!

(bkz: ccc bor ccc)
hesabın var mı? giriş yap