• türkiye'de üniversite veya devlet içinde makam sahibi olmanın herhangi bir sosyal gelişmişlik veya medeniyet göstergesi olmadığını zaten biliyoruz.o yüzden prof veya doçentin ıslak odunla adam kovalamasına açıkçası çok şaşırmadım.

hava imamı varmış darbe yapmış adam üniversitede doçent.
    profesör öğrenci taciz ediyor. haber
    profesör adamlar ilkokul mezunu tarikat liderlerine tapıyor.
    bunların yanında ben 5 yıllık üniversite hayatımda kendi mahallemde görmediğim kadar dedikodu , intikam , aşk , şehvet olaylarını akademisyenler arasında gördüm.
    40 yaşında adamın 19 yaşındaki öğrencisiyle haftasonu odasında buluştuğuna şahit oldum.

demem o ki devletin her kademesi bitmiş , üniversitesi zaten çoktan bitmiş.

anamın bir sözü vardır ;
    okumak cehaleti alır , eşşeklik baki kalır
  • birçok kişi aynı tepkiyi vereceği için darp olmayacağını da öğrendik. teşekkürler sözlük.

yüzde yüz darptır, yüce türk adaleti önünde hesabı sorulmalıdır.
  • üniversitede hoca olmuş her insanın sevgi kelebeği veya insan gibi insan olduğunu düşünüp bu duruma şaşıranları gösteren olay. 83 yıllık bitmeyen üniversite eğitimim sırasında o kadar çok ayı gördüm ki, sayabileceğimi sanmıyorum. yemek bulamayınca köye inmesi gereken tipler, karşımıza geçip bir şey anlatıyordu. anlatırken bile ayı taraflarını bir şekilde empoze etmeye çalışarak kendilerini deşifre ediyorlardı.
  • doçentlik tezi "kızını dövmeyen dizini döver" olacak olan yardımcı doçenttir. tezinde attığı dayağın sonucunda elde ettiği bulgulara yer verecektir. bilim için yapmıştır*.
  • doçent doktor olmak ile aydın olmak arasında bağlantı kuran beyninin kıvrımlarını sikeyim.
  • çok iğrenç yorumlar gördüğüm haber. namusuna sahip çıkmak ne ya? o namusa istiyorsa kızın sahip çıkar. onu da odunla değil, konuşarak-eğiterek yaparsın. biri birine nasıl zorla içki içirir? ellerini-ayaklarını bağlayıp, ağzına hortum mu sokmuş? bir erkekle elele gezmesini istemiyorsan kızının, bu kızın ve senin sorunun. artı eğitimin eşekliği alması gerekli. halalarım çocuklarını akraba çocukları ile evlendirirken, benim babam bunu düşünmedi bile. yani benim babam değildir çok şükür. erkek arkadaşlarımı da bilmeyi ve ondan saklamamamı tercih etti kendisi. eğitim eşekliği almıyorsa, sürünüze dönün. bizden uzak durun.
  • babasının koruması denen fiil, kızı yetişkin reşit vs. bir kızsa, özgür iradesi ile gezdiği-takıldığı artık her ne yapıyorsa, onu yaptığı erkekten korumak değil, esasen bir insanı esaret altına almaktır, suçtur, erkeğe uygulanan fiziki şiddetin dışında kızına da sembolik şiddet uygulamak demektir. aynı adam oğlu bunu yapsa gidip oğlunun gezdiği kıza veya oğluna girişmeyecekti. kadını; iradesi özgürlüğü olmayan, korunması gereken bir namus objesi görmekten bu olanlar, insan kabul edip değer vermekten korumaktan falan değil.
  • doçent mi yardımcı doçent mi? bu husus aydınlatılmalı; ona göre yorum yapacağım. doçent ise yakıştıramadım, teessüf ederim. yardımcı doçent ise bir iki yıl daha dayak atıp millete saldırabilir, problem yok. profesör zaten hiç küfür bile etmez, dünyanın en minnoş adamlarıdır onlar; sevelim ve koruma altına alalım profları.

saçma geldi, değil mi? işte olayı yansıtma, anlatma ve yorumlama tarzınız da en az bu kadar saçma.

allahım kafayı yemiş herkes. sen aklımıza mukayyed ol!
  • biraz sosyal bir hayatınız varsa ve depresyon yaşamamışsanız sakın itü ye gitmeyin.
    hem neşenizi hem sağlığınızı kaybedersiniz.

ingilizce bilmeyeni bir tarafa düzgün türkçesi olmayan hocalar, artık nereden ve nasıl devşirilmişse siz düşünün, barındıran bir eğitim kurumu değil de sanki arpalık yeridir.

ayaklarımı sürüye sürüye gittim senelerce, allah belanı versin itü.
    bırakın anadolunun fakir çocukları gitsin oraya.

ha bir de hocalar yoklama almayı çok severler. maksat birkaç tane adamı devamsızlıktan bırakmaktır. sanki üniversite her bıraktıkları öğrenci için prim vermektedir.
hesabın var mı? giriş yap