şükela:  tümü | bugün
  • turk kizi diye belirtmemin sebebi bu olayi dunyada baska hicbir amina koydum kezbani yapmaz. bu turk kizindaki ici bos ozguven ve ego beni o kadar rahatsiz etmeye basladi ki bunlara verecegime sikimi kesip atasip geliyor.

olaya bak ya cocuk iyi niyetle iyi bayramlar yazmis almis adamin fotograflarini ifsa etmis yedi duvele..

(bkz: they're gonna fuck my peachy vag)

edit: basligi actigimda kizin 600 takipcisi vardi su an 900 kusur olmus amk... burda kiza giydirip twitterda yanliyorsunuz adiler

link kurbaga olmus diye mesaj atmayin. kiz twiti silmis.
  • sevgilisi olan adam kızın bütün hikayelerine ifade bırakmış en sonunda da mesaj yazmış. özelin ifşası suçtur ama adam sanki hayır kurumuna kurban bağışı mesajı yazmış gibi aklamaya çalışmayın amk.
  • kezban türk kadınlarından birisine örnektir, ve bu kadınlardan bolca vardır.

madem bir erkeğin sana iyi bayramlar demesi seni rahatsız edecekti, o zaman sen de storyne iyi bayramlar temalı foto atmayacaksın. sanki bana bulunmaz hint kumaşı kezo.

üstteki bir entrinin sahibinin dediği gibi kız arkadaşının olması bizim kezbanı rahatsız etmiş olabilir ama normali rahatsız olmamasıdır, zaten bu yüzden de kızımız ağır kezbandır. millet kız arkadaşı var diye hiçbir karşı cinsle iletişim kurmayacak mı, var mı böyle saçmalık? oldu olacak hemcinsleriyle de konuşmasın, homoseksüel eğilim gösterebilir ilerde.
  • maalesef türk kızlarının çoğunun geldiği seviyeyi gösteren kızdır. az miktardaki aklı başında kadınları tenzih ediyorum. bu hale gelmelerinde erkeklerin de payı büyük. her önüne gelene yürürsen ve en ufak değeri olmayan kezbanları şımartırsan bunlar böyle türer işte ve engel olamazsın.
  • kezbanları yargılamayın doğal seleksiyon yargılasın. götünü kaldırıyosunuz şu aptal kezoların sonra uğraş dur.
  • iki taraf da ayri aptal ama burada ben biraz kadini tuttum sanki. kendi hemcinsine uzulup isi aciga cikarma kafasinda bir kadin gibi geldi bana.

onun disinda sosyal medyada karsi cinse yuruyen sikiklerden nefret ediyorum. gerizekalilar.

kadinlardan da takmayip hayatlarina devam etmesini beklerim bu abazalari. ama hepsi ifsa ediyo gotleri kalkik sekilde. hayir neye kizayim anlyamadim got kaldiran salak erkeklere mi yoksa gotleri kalkmis kadinlara mi.

iki taraf da salak ama bugun tarafim kadin...
  • kanunlardan haberi olmayan kızdır. burada pek çok suç işlemiştir. diğer adam kanuni yola basvurursa unutamayacağı şiddette bir ders alır.
    diğer elemana çağrımdır. mahkemeye ver.
    1. aleni hakaret (netten yapılan hakaretin cezası daha fazladır)
    2. özel görüşmenin ifşası
    3. başkasının fotosunu özel bilgisini depolayamazsın. bu ayrı bir suçtur.
    4. hedef gösterme.
    sakın bir şey çıkmaz diyenlere inanma. öyle bir çıkar ki; bu kızı mahkeme koridorlarında sana yalvarırken bulursun.

edit : bir şey çıkmaz şeklinde mesaj atmayın. kanunlar sizin zannettiğinizden çok serttir. böyle durumlarda peşinden kovalarsaniz muhatabınızın anasını sikersiniz.
    edit: rica üzerine paylaşıyorum. böyle bir durum varmış.

(bkz: malatyada olume terk edilen kedi)
  • sıradan bir tc kızı. umarım adam bu kezbanı dava eder.
  • ifşa edilen elemanın kız arkadaşını bulan kişinin bir (bkz: meriç) olması da pek komiktir.
  • iyi bayramlar yazanı ifşa etmiş filan değil. sevgilisi var, kadına bıdır bıdır mesaj yazıyor diye “sevgilisini bulalım” demiş. bir şeyi de çarpıtmasanız şaşarım zaten.