• rte'nin beyin yakan yeni açıklaması. sizden önce su içmiyor muyduk diye sorgulattı.

--- spoiler ---

(izmir büyükşehir belediyesi'ne) ya siz ne iş yapıyorsunuz? ne iş yaparsınız? bu gecekonduları niye ele alıp düzenlemiyorsunuz? yapmazlar, yapamazlar. izmir'e suyu dsi ile biz getirdik. her ne kadar izmir bize oy vermiyorsa da biz 'suyu buraya getireceğiz' dedik ve getirdik.

--- spoiler ---

kaynak
  • lan adamlar yol su elektrik için vergi vermiyor mu? su getir diye aldığınız vergi hepimizin anasını belliyor. işini yapan takdir bekliyor nedense.
  • sizin döneminizde yapılan gördes barajı su dahi tutamıyor, leş mühendislik anlayışınızla bir baraj dahi yapamıyorsunuz. bu boş havalarınız kime? onca yağış oldu, barajın doluluk yüzdesi 5’i geçemedi.

(bkz: gördes barajının yama tutmaması)

şehre çok öncelerde gelen suyun gitmesine bile sebep olacak şahsın boş açıklaması.
  • allah razı olsun sayın cb.

30 yaşıma geldim sayenizde ilk defa duş nedir öğrendik.
    2002'den önce meğersem büyüklerimiz hep cenabet geziyormuş.
  • bir cumhurbaşkanının herhangi bir partiye bağlı kalmaması gerektiğini gösteren cümle.
  • teyemmumculeri sevindirmis hadise... şu adama biraz oy verin laaa.. uc, bes atin...
  • akp'den önce izmir'de hava bile yoktu. üfleye üfleye hava getirdiler.

ne de olsa üflemeyi iyi bilirler, 2023'te bu gazla inşallah uzayda olacağız. gıymet bilmez izmirliler.
  • (bkz: allah olmak istiyorsa toplanak allah diyek)

yakında "elektriği aslında ben bulup sizin kullanımınıza sundum" derse şaşırmam.

gecekondu içinse.. suriyelileri başımıza salmasaydı bu derece artan gecekondu problemini yaşamazdık. bassın bütçeyi izmir'e, düzenleme yapsın izmir belediyesi de.
  • seni de lordlar yetiştirdi zaten
  • (bkz: ar yu redi izmir)

akp den önce izmir de sadece hidrojen ve oksijen vardı, hamdolsun, akp ile su geldi.
hesabın var mı? giriş yap