şükela:  tümü | bugün
 • 6 ağustos 2017 beşiktaş konyaspor maçı için beşiktaş tribünlerinin hazırladığı "yaşa mustafa kemal paşa" pankartının siyasi olduğu öne sürülerek samsun 19 mayıs stadı'na alınmaması. olayı ilk ağızdan öğrendim. bir beşiktaş sayfası da paylaştı twitter sayfasından.

  bu pankartın siyasi olmadığı türkiye'de, memleketin ortak değeri ve kurucusu mustafa kemal atatürk'ün "siyasi" addedilmesi her şeyi ortaya çıkarıyor. bu günler de geçecek.

  stadın içinde izmir marşı okumaya hazır binler var, onları nasıl durduracaksınız ?
 • 15 ocak 2011.
  "galatasaray’ın yeni stadı türk telekom arena, kapılarını büyük bir coşkuyla açtı.

  statta cumhurbaşkanı abdullah gül ile başbakan recep tayyip erdoğan’ın ismi okunduğunda, coşku yerini ıslıklara ve protestolara bıraktı…
  ve işte o an mehmet ali birand’ın ağzından “eyvahhh…” kelimesi çıktı ve ilker yasin'in talimatıyla rejiden statın sesi kısıldı."

  13 ekim 2015.
  "konya'da milli maç öncesinde, ankara saldırısında yaşamını yitiren 97 kişi için yapılan saygı duruşu ıslıklandı.

  türkiye ile izlanda arasında oynanan maçın başlama vuruşundan önce, ankara’daki saldırıda yaşamını yitiren vatandaşlar için saygı duruşu çağrısında bulunuldu.

  ancak saygı duruşu sırasında tribünlerden ıslık sesleri ve yuhalamalar yükseldi. sosyal medya kullanıcıları olaya tepki gösterirken, konya twitter'da tt listesine girdi."

  hala kendisinin demokrat, çağdaş, sansüre karşı olarak tanımlayan çok sayıda kişi, "müşteri" olarak, aylık faturasını ödüyor ve bu medyayı kullanıyor. stadın içinde izmir marşı okumaya hazır on binler öylece susturulmuş yani çoktan.
 • stada almasanız da, orada burada söylenmesine izin vermeseniz de, izmir marşı ülkenin milli marşıdır ve çatır çatır söylenecektir. beğenmeyen varsa siktir olup gidebilir rahatlıkla!