• şerefsizler ramazan ayı bile dinlemiyorlar. anne bir kedi bu!! anne ya. tek derdi yavrularını beslemek olan anne. ne kadar gaddar insan dolu. hala başlık açıyorlar sokakta köpek istemiyoruz kedi istemiyoruz diye. bu hayvanlar da sizinle yaşamaktan mutlu değil görüldüğü üzere. hem doğalarını tahrip et hemde çan’ına kast et. insanoğlu yatacak yerin yok senin
  • ogrendigimden beri aklimdan cikmayan zavalli kedicik. soyleyecek soz bulamiyorum.

up
  • aynısını ona yapsınlar.

amin
  • şu garipleri koca dünyaya bile sığdıramıyorsunuz. yazık sizin insanlığınıza alçaklar.
  • acı çekerek sürünün,ölmeyin sürünün.
  • vurulmasa tekme yer, tekme yemese zehirli et verirler, zehirlenmese araba ezer... sokak hayvanı olmak böyle bir şey malesef. her türlü insan terörüne açıklar ve size bir sır vereyim, insanlar bencil ve kötü.
  • insanoğlunun ‘dünyanın efendisi benim’ güdüsünden çıkıyor bu hareketler. hani kibir şeytana aitti hilkat garibesi varlık. kediyi umursamadan vurma hakkını kim veriyor sana?!
  • artık kaldıramıyorum..
  • (bkz: up)
  • bunu yapan insan değil. yeter artık bu yaptığınız eziyetler. umarım karşılığını kat kat bulursunuz.
hesabın var mı? giriş yap