şükela:  tümü | bugün
  • kısa bir süreliğine 999$ yerine 599$ olarak alınabilen, içerisinde 499$ değerinde ozone 9 advanced, 399$ değerinde neutron 3 advanced, 399$ değerinde rx7 standard, 299$ değerinde r4 by exponential audio *, 249$ değerinde nectar 3, 199$ değerinde vocalsynth 2, 199$ değerinde insight 2 ve 199$ değerinde nimbus by exponential audio* bulunan, toplu bir ses prodüksiyonu fabrikası.

    içerisinde yer alan her bir plugini, alanında uzman olarak görünen kişiler test edip, onaylamıştır. birçoğu tarafımdan da test edilip, gayet iyi sonuçlar alınmıştır. üstelik, ozone'un yeni sürümü olan 9 advanced, neutron'un yeni sürümü olan 3 advanced, nectar'ın yeni sürümü olan 3 ve insight'ın yeni sürümü olan 2 ile, değiştirdiğiniz veya üzerinde oynadığınız birçok sinyalin görsel olarak da geri bildirimini aldığınız fevkalade özellikler eklenmiş.

    yaptığınız işin içerisinde iken tüm miksinden, bitirdiğinizde masteringine kadar her bir aşamada elinizi oldukça rahatlatan deyim yerinde ise bu fabrikaya, avrupa'da ikamet ediyor olsanız 599$ gibi bir fiyata sahip olabilecek iken, ülkemizin şartlarından dolayı maalesef 3,600 tl * gibi bir fiyata sahip olabiliyorsunuz.

    not: malum ortamlar hakkında soru sormayınız. kendim de emek ile ortaya işler çıkaran biri olduğumdan, yardımcı olamayacağım zira.