• yeni aurelio'muz tokatçı reyizimiz. takımdaki gedikleri kapatabilsek, çöplerden kurtulabilsek her şey çok daha güzel olacak.
  • bu adam fenerbahçe'nin en iyi oyuncusu diyebilirim bu kadar çok koşup basmak ayrıca boş beleşe değil mantıklı hareketler ile ayrıca kafa topunda da başarılı ikili mücadelede yıkılmaz kolay kolay mücadelesi zevk veriyor insana yavv
  • bugün gizli kahramandır. harika bir skorer olamayacak belki ama savunmada 2 yıl içinde ligi domine edecek biri haline gelecek eminim. kondisyonu harika. çok doğru pres yapıp gücünü 90 dk yayması da başarılı. oyunu açan pasları ve savunmadan çalımla oyunu rahatlatması da harika.

ne eksik? 1 dediğim gibi skor tarafı. örnek geçen hafta.

2 hata yapma potansiyeli. yani bir anda çok büyük bir hata yapabileceğini belli ediyor ama yapmıyor. yapmasa da o korkuyu yaşatıyor arada top ayağına dolaşıyor bazen.
  • bugünün gizli filan değil açık kahramanıdır. bu oyunda görmeyip hala gizli filan diyorsanız futbol izlemeyi bırakıp körling izlemeye başlayın orası sizin için gayet uygun ve yavaş.
  • 12 şubat 2019 fenerbahçe zenit maçı‘nın adamıdır.

zajc ve tolgay’la uyum sağlarsa nefis bir orta üçlümüz olur. 6 ve 8 numara mevkilerini başarıyla kotarmaktadır.
  • hem kayseri hem de zenit maçlarında mükemmel oynamıştır. bu formunu sürdürürse tolgay’a forma vereceğini zannetmiyorum.
  • ben hoca olsam türkiye ligi'nde her takımda oynatırdım. top kapma, pres yapma ve orta sahada pas yapma özellikleri çok iyi. fizik gücü de iyi.
  • (bkz: marco aurelio) oyun tarzını bir ben mi benzettim.. tabi trabzonspordaki halinden çok fenerbahçe'ye transfer olduktan sonraki oyun şekli çok benziyor.
  • yalnız, iyi siqueir ha.
  • 4 ciğeri varmışçasına koşan futbolcu. deli gibi pres yaparak sahada basmadık yer bırakmıyor. nazar değmesin.
hesabın var mı? giriş yap