• tyler durden sen misin?
  • insanlar bu kadar orospu çocuğu işte...
  • ondan sonra asker bizi dövüyor.

bunları işlem yapmadan alacaksın bir gece ansızın suriye sınırına bırakacaksın. hadi seni bıraktık diyeceksin. söylemeyeceksin suriye de olduğunu. sonra şöyle 500 metre falan koşacak sağa sola, çekip vuracaksın. ışidli geçmeye çalışırken, askerler tarafından etkisiz hale getirildi diye haber yapacaksın.

kamu hizmeti.

yıllar sonrasının editi :

tanım: bir şerefsizliğin kitabını yazan mahluk.
  • jandarmanın yerinde olsam görüntüyü aldıktan sonra bir güzel döverdim bu yavşağı.
  • bir adet orospu çocuğu içeren videomuzun kahramanıdır.

https://youtu.be/9kk618qxp4u
  • elinizde zaten video var adamin kendi kendine vurdugunu gosteren. kimse aksini iddia edemez. kapatin videoyu, adamin agzindan kan gelene kadar, kafatasini catlatana kadar dovun. ondan sonra bakalim dovmeyin, vurmayin diyor mu. tavirlari, konusmasi, herseyiyle oksijen israfi bir varlik.
  • meczup değil işini bilen bir adet uyuşturucu satıcısına benziyor fakat jandarma erken davranıp kayda almış. ayrıca jandarma kolay kolay yakaladığı şüpheliyi dövmez, amiyane tabiriyle yemez. fakat tecrübelerime dayanarak söyleyeyim bu adamın ileri aşamalarda dayak yeme ihtimali kuvvetle muhtemel.
  • yavşaklığı, orospu çocukluğu yüzüne yansımış, jandarmayı karalamaya çalışan bir adet orospu evladı içeren video. izleyip sinirlerinizi bozmayın.
  • böyle milyon tane dava var. adam kendini sokakta dövdürüp " falanca beni dövdü bu da darp raporum" diyerek savcılığa gidiyor. e darp raporu var, müşteki beyanı var derken hop cezayı yiyorsun. memleket manyak kaynıyor.
  • videodan gördüğümü kadarıyla akli dengesi ve aynı zamanda durum algısı son derece yerinde olan bir vatandaş kendisi. keza, videonun başında kendisine vurup sanki darp ediliyormuş algısı yaratmaya çalışan kişi, videoya çekildiğini fark ettiği andan itibaren bu hareketini sonlandırıyor ve fevri tavırlarını bilinçli bir şekilde sürdürerek bir kargaşa, kaos ortamı yaratmaya çalışıyor. kafasında senaryoyu hazırlamış yani anlayacağınız. hakim karşısına çıktığı andan ne diyeceğine, nasıl bir yüz ifadesi takınacağına filan çoktan karar vermiş bir şekilde; olay örgüsü yaratmaya çalışıp ortamdan faydalanmayı unut ediyor. dengeler düzgün yani anlayacağınız, muhakeme yerinde ama ahlaki değerler, kişilik gelişimi filan hak getire.

-vurduğunu çektim...
    -çe... bok çektin...

şu muhabbetten hemen sonra, 1 saniyelik de olsa, o akıl hastası, dengesiz kişi maskesinin düştüğünü görebilirsiniz. ses tonundan ve konuşma biçiminden çok net görülüyor.

vukuat tam olarak nedir bilmiyorum ama burada açık bir şekilde olayları çarptırma ve yalancılık durumu mevcut, umarım davası sonuçlanırken bu onursuz ve yargıyı yanıltıcı tutumu göz önünde bulundurulur.

bir insanın kendisine olan saygısını bu kadar kaybetmiş olduğunu görmek cidden acı verici olsa da, bu ve benzer davranışların toplum içerisinde nasıl yaygınlaştığını, bu vatandaşın böylesi bir durumda neden ve daha da önemlisi nasıl böyle böyle davranmaya karar vermiş olduğunun incelenmesi gerektiğini düşünüyorum. çevresinde tanıdığı birilerinden duymuştur büyük ihtimal...

bu gibi kişilerle yan yana yaşamaktan bıktığımız ve daha sağlıklı bir toplumlar yaratabilmemiz için; insanların iyi duygularını suistimal etmeyi kendilerine hobi edinmiş ve yedikleri her haltın yanlarına pay kalmasına alışan ve çevresindekilere sırf zarar olan bu kişilerin bir an önce gerek duydukları rehabilitasyon ve desteği alarak topluma tekrardan kazandırmamız lazım, yoksa öyle cezayla filan olacak bir durum değil bu, durum ortada.
hesabın var mı? giriş yap