• https://twitter.com/…?s=21&t=tyag09dd0k1a6vch6uitmw

şu haliyle fenerbahceye tekrar geri getir, 1-2 kişi haric herkesten fazla takima katki saglar.

kral keşke en az bi alex kadar fenerbahcede kalsaydi.
  • anelka, niang, webo , sow falan bunlar forvet oyuncusu, okocha bir orta saha oyuncusu. boşluğu dolduramamaları normal sanki.

t: dünyanın gelmiş geçmiş en yetenekli orta saha oyuncularından biri.
  • eto'o alın bu adamı, çıkarın şunu diye saha kenarına işaret ediyor. hahahahah.

okocha muazzam oyuncuydu. bir futbolcuda kalite kumaşı varsa, hep vardır. hagi de, ronaldinho da öyle mesela.

okocha fenerbahçe'de sevilen nadir oyunculardan. diğeri de alex ve hoijdonk'tu tabi.

not: fenersizim.
  • dokuzuncu nesil yazar.
  • futbolcu olanı için (bkz: jay-jay okocha)
  • yobo'nun jubilesinde şov yapmış adam, etoo'ya illallah ettirmiş esprili bir şekilde; büyük oyuncudur vesselam.

https://youtu.be/x80nmgp2t90

buyrun 4-5 dakika gözünüzün pası silinsin, geçmişi yad etmiş olalım...
  • en buyuk hatasi turkiye liginden ayrilmasi olan oyuncu. bu lig tam ona uygun bir ligdi... fransa ve ingiltere asla okocha gibi yumusak oyuculara gore degildi.

alex'in burada cosmasinin nedeni de buydu. eger kalsaydi okocha heykeli duruyor olurdu su anda alex heykelinin yaninda.

doyamadik adama, ali sen parayi gorunce direkt satti.

fenerbhacede oynadigi her 2 mactan 1'inde gol atmis orta saha oyuncusu. asistler haric bak. var mi boyle bir istatistik?

edit: arkadaslar uyardi biz satmamisiz kenisi gitmek istemis... hatirladim oyle bir seydi sanirim hatta antremanlara fenerbahce t shirt u degil de nijerya formasi ile cikmisti protesto etmek icin.
  • zamanında eintracht frankfurt'ta oynarken teknik direktörün götürün bunu sirkte oynasın diyerek yollamasıyla fenerbahçe'ye katılmış ve vatandaşı uche ile takım arkadaşı olmuştur.

bizimkiler de boş durmamış, gidip amokachi'yi getirmiştir.

fener tribünü, bizim maçta nijerya'nın piçi daniel amokachi diye tezahürat yapınca bizimkiler de hemen

nijeryalı piçler sizde iki tane
    uğraşma bizimle ipne fenerbahçe, ipne fenerbahçe ooooooyyy ooooooyy

şeklinde cevabı yapıştırmıştır.

rakibini maymun edebilecek top tekniğine sahiptir. freestyle kısmını zaten saymıyorum.

sonra premier league'e gitti. orada da burada da keyifle izledik kendisini.
  • bu yaşta yardım macında yaptıklarını büyük keyifle kısa film tadında izledim. cocuklugumun kırmızı kramponlu kahramanı. ismini söylemesi en zevkli futbolcu. ayrıca appiah'ı, yobo vs görmek harikaydı. emenike ibnesi de 2 gol atmış zayıflamış.
hesabın var mı? giriş yap