• logitech'in bluetooth sporcu kulaklığı. airpods, beats x, jaybird x3 arasında kararsız kalmıştım. kuzenin tavsiyesi üzerine sipariş ettim. audiophile değilim lakin ses kalitesini geçmişte kullandığım sennheiser cx 2.0i kulaklıklara kıyasla çok başarılı buldum. tek bir şarjla (1.5 saat) 8 saatlik çalma süresi sunuyor ki bu süreyi yakaladım. ıphone 6 ile kullanıyorum. bağlantıda sıkıntı yaşamadım. ilk kullandığımda kulağımı acıtmıştı. orta boy comply foam kulak süngeri ve kulak kancası ile kullanınca böyle bir problem kalmadı.
  • ses kalitesi ortalamanın bir üstü seviyede ama şarj dayanıklılığı rezalet ötesi olan, su geçirmeyen bluetooth kulaklık.

ben de aldıktan yaklaşık 1 sene sonra şarj ile ilgili sorun yaşamaya başladım. tüm gece şarjda tutup, tam şarj uyarısı aldıktan ve bunu uygulama ile kontrol ettikten sonra en fazla 2 ya da 2,5 saat kullanabiliyorum. kulakta duruşu, uygulama ile ses ayarlarını optimize etmesi gayet başarılı olmasına rağmen, sürekli şarj problemi yaşatması oldukça can sıkıcı. görüldüğü üzere kronik bir sorun gibi duruyor, bu yüzden biraz daha fazla para verip sony gibi alternatiflere yönelmek kullanıcı için daha avantajlı olur.
  • muzik kalitesine onem veren, ozellikle abi ben bass lardan gazimi aliyorum diyenler icin ideal kulaklik. klasmaniyla karsilastirma yapilacak olursa, ses kalitesi cok ileri bir seviyededir.

jaybird un yeni kulakliklarini deneme firsatim olmadi ama onlarin da sesinin cok iyi olacagina eminim ozellikle spor icin bir kulaklik araniyorsa.
  • problemli makine. 6 ay önce aldım şimdi şarj olmuyor. fatura falan saklam huyum olmadığı için de mort oldu alet. değişik bir şarj sistemi olduğundan ikamesi de yok. google' a jaybird x3 not charging yazarsanız sayfa sayfa feryat var. alışveriş öncesi buralara bakanlar için yazayım dedim. belki hayrımız dokunur. ses kalitesi ortalama üstü ama ona hakkını vermek lazım
  • bi yukarda yazan arkadaşla aynı kaderi paylaştığım kulaklık.

birden bire şarj tutmamaya başladı .şimdilik gece şarja koyup sabah aldığımda bir koşuyu çıkarabiliyor. bir daha elinize aldığınızda şarj bitik oluyor . ne yapılabilir bilmiyorum elimde kaldı alet.başka ürünlere yönelin derim
hesabın var mı? giriş yap