şükela:  tümü | bugün
  • sağlam sözlük yazarı ve eşsiz dostlardan.
    (bkz: james hetfield)
  • daha dün beni boyoz krizine sokan yazardır. *

kendisi sabah sabah tazecik boyozları mideye indirirken, beni balıkesir köşelerinde " boyoz nerden bulurum acep ? " diye düşündüren, hatta kipa' yı sorgulamama sebep olan yazardır***.
  • en hoşsohbet yazar diyebilirim. dedim.
  • beni erkek zanneden ilk yazar. bakış açısından dolayı kendisini tebrik ediyor, en kısa zamanda 2 parmakla ıslık çalmasını umut ediyoruz..
  • but in english speak speak to where deyip beni sanirim ufak bir krize sokmus insan ... meali var demis bir de. uff
  • yakışıklı, hoş sohbet, sevimli ama bana göre çok genç olan yazar. bu yüzden kendisine delirmem gerektiği konusunda aramızda anlaşmazlık yaşıyoruz.

o büyümeye devam eder bende bu yaşımda sabitlenirsem bir 10 yıl sonra ortak bir yaşta buluşabiliriz.

unutmadan (bkz: kalın dudaklı ve kısık gözlü erkek)
  • sıkı bir nba takipçisi ve fanatik celtics taraftarı yazar. kütük boston resmen.
  • bir süredir beni kendisinden mahrum bırakmış olan yazar.
  • gambit'e benzetildiğini iddia ediyo kendisini. doğru olabilir. -hey ladies!!-

komik, konuşkan ve gambit karizmasına sahip bi yazar. playstation oynayan(silent hill tercihimiz) , basketbol seven(celtics fanı) ve kim hyun-a kadar güzel-tatlı-sevimli- biri bulur umarım kendine tez zamanda.

kendisini o kadar seviyorum ki mutlu olması için ben de istanbulda arayıştayım onun için.*
    bide benle inat yarıştırmamayı öğrenmeli. yoksa erken yaşlanıcak!!
  • kısa saclarını sevdigim, sezarın hakkı sezara yazar.

stark hanesinin mensubu gibi dolanmasının bir nedeni var. ve ben o nedeni yerim!

anlasmamız an itibari ile benden taraf imzalanmıştır.

sevgilerle lessientiwele