299 entry daha
  • takım arkadaşlarının bütün olumlu işlerini baltalıyor. smart, brown, horford üzerlerine düşeni yapıyor ve diğer rol oyuncuları katkı verebiliyor. takımın hücum yönünden "yıldızı" olan tatum ise saçma sapan top kayıpları, saçma sapan fouller ve çok kötü şut tercihleri yapıyor.

kendisinin hücum anlamında en etkili silahlarından birisi orta mesafe şutları fakat orta mesafe atmaya ya yanaşmıyor ya da kötü tercih üzerinden orta mesafe kullanıyor.

şu an heat maçının bitmesine 40 saniye var. brown 40 sayı atmış durumda. karşı tarafta jimmy butler diz sorunu sebebiyle ikinci yarıyı oynamadı. böyle bir tabloda 40 dakika süre bulan tatum 10 sayı atmış ve 6 top kaybı yapmış. rezalet. tatum'ın bu top kayıplarının bir tanesi maçın sonlarında, skorun en başa baş olmaya yaklaştığı kritik bir anda oldu. oyun kurmaya çalışırken pas atamadı ve topu kaybetti. oradan sonra koptu zaten maç.

tatum'ın oyun zekası, oyun görüşü yok. topu vereceksin orta mesafeden teke tek oynayacak ya da top trafiği sonucu boş üçlük atacak/içeri girecek. başka bir olayı yok. kendisi topla ne kadar az haşır neşir olursa takımı için o kadar iyi olur.

hücum kabiliyeti gerçekten iyi bir oyuncu fakat oyundaki görevi kesinlikle oyun kurma üzerine değil. celtics'in bir takım olarak(koçundan oyuncularına kadar) anlayamadığı şey bu: tatum top sürüp oyun kuracak bir oyuncu değil.
  • birader ailenden birilerini kaçırıp sana zorla şike mi yaptırdılar???

bir takımın franchise playerı konferans finallerinde bu kadar büyük sıçamaz. hakkı yok. dallas'a karşı 7. maç chris paul batırması gibi bir batırma bu. son seviyede, daha kötüsü yok. resmen şike. singapur'da bu maça falan mı oynadılar ki?!?!
  • bugun maci zorla miami'ye veren sozum ona superstar.

maci cok kotu oynamasi bir yana macin bitimine 5 dakika kala yine top kaybi yaptiktan sonra oyun devam ederken en az 30 saniye yerde yatip sakat numarasi yapti adam, ayni 30 saniyede jaylon brown once blok yapip sayiyi onledi sonrasinda ise hucum ribaondunu alip basket foul ile bitirdi.

gerci bu aglak o kadar yerde yatinca soyunma odasina gitmek zorunda kaldi o sirada boston 1 bucuk dakikada farki 4 e indirdi sonra ne mi oldu tatum oyuna girdi ve ilk hucumda yaptigi top kaybi ve sonrasinda sicislarina devam ederek maci miami verdi.
94 entry daha
hesabın var mı? giriş yap