• tek başına o sabah uyanma sahnesinde renee zellweger'e aşık olma sebebidir.
  • az ve öz film çeken cameron crowe şaheseri film. her cameron filminde olduğu gibi müzik seçimleri çok başarılıdır. ayrıca almost famous'taki gibi bir ton repliği hafızama kazınmıştır. daha önce iki kez izlemiş olmama rağmen cnbc e'de denk gelince televizyonun başından kalkmamı engellemiş olan filmdir. şahanedir. izlenesidir.
  • patron*'un suratıma "there's a secret gerden she hides" diye bağırdığı film. bir de free falling * var ki yapmayın bir daha böyle film, erken emekli edeceksiniz beni hayattan. dilimiz damağımız tutuluyor, öldürün daha iyi... "she's got a secret garden, where everything you want, where everything you need" dedi bir daha. beni öldürseydin de bunu yazmasaydın be patron...
  • daha önce birkaç kere seyretmeme rağmen yine de kendimi seyretmekten alamadığım film..
    sanırım ufaklığın etkisi war bunda..
  • romantik, komedi vb. ama asıl önemli olan bu filmin konusu.manager tandanslı olarak izlediğim yanılmıyorsam ilk film.daha önce spor takımlarının koçlarını, malzemecilerini, sucularını, kıllarını, tüylerini hep gördük.ama hiç merak etmedik mi;kulüple sporcu arasındaki köprüyü kuran menajerler ne yapar, bu işler nasıl döner, bunlar bireysel mi yoksa şirkete bağımlı olarak mı çalışır, sendikal hakları var mıdır?tüm bu sorular bakımından oldukça doyurucuydu bu romantik olduğu iddia edilen film.

filmi izledikten sonra aklıma ilk gelen türkiye'ye; matias delgado, roberto carlos, cassio lincoln gibi yıldızları getiren menajerlerin aslında tahmin edilenden çok daha büyük vole vurduğuydu.yine de para açısıyla yaklaştığımızda türkiye'deki en evrensel ve popüler spor dalı futboldur.son yıllarda üç büyüklerin basketbodaki şirket evliliklerinden doğan sermaye artışını bu spor organizasyonuna yatırarak biraz piyasayı canlandırdılar.halbuki amerika da öyle mi?baseball, basketball, nfl, buz hokeyi gibi sınırsız kaynak var.dolayısıyla orda işler daha komplike.burası orası kadar şirketleşmiş mi bilemem?şimdi... nerde yazıyorum lan ben?ha jerry maguire.aman bana ne ya a.q herifinden.bu arada cuba gooding jr oscar'ı kesinlikle tek geçmiştir.ya da oscar geçmiştir, neyse.yoksa o çemçük ağızlı tom cruise in bir numarası yoktur.
  • filmdeki sevimli ufaklığı oynayan fırlama jonathan lipnicki'dir ki gerçekten süper bi velettir.. kendisi aynı zamanda dawson's creek'te 2-3 bölüm boyunca pacey witter'ın akıl hocalığını yapmış, orada da kendisine hayran bırakmıştır.. kim bilir nolmuştur şimdi..
  • müthiş bir karakter tahlili ürünü film. jerry'nin analizini yapan, senaryoyu yazan senaristi ellerinden öpüyorum, yalnızlıktan korkan, duygusuzlukla aşırı duygusallık arasında gidip gelen bir karakter bu kadar güzel anlatılabilirdi.
  • bence tom cruise'un bugüne kadar oynadığı en samimi filmdir. işin içine şahane soundtrack, cuba gooding jr ve ufak tatlı ötesi sarışın velet girince dadından yinmez bi film çıkmıştır ortaya.
  • dünyanın en güzel birinci filmi..
    you complete me....
  • dokuzuncu nesil sabırtaşı yazar.
hesabın var mı? giriş yap