• zack nelson'ın kanalıdır. bir telefonu en ufak parçasına kadar ayırabilir veya evinin içine bir asansör inşa edebilir. öyle bir becerikli bir adamdır. yürüme engelli olan güzeller güzeli eşinin hayatını kolaylaştırmak için uyguladığı çözümler de duygulandırır.
  • test ettiği telefonun tamir edilebilirliğine dikkat etmesiyle kafalarımız uyuşsa da gerek ses tonu gerek konuşurken yaptığı kelime seçimleri ile biraz ürperten bir abi. sanki bdsm meraklısı bir dom bu merakını eşine değil de telefonlara yansıtıyor gibi hissettim. tersinin pis olduğunu seziyorum.
  • yürüme engelli kız arkadaşı ile dünya evine girmiş olan koca yürekli adam.
    cerrah hassaslığı ile söküp topladığı telefonu gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.
    ekleme : ne alması yahu! telefonların anasını ağlatıyor.
  • telefonlara işkence yapan elamanın youtube kanalı :
    https://www.youtube.com/…l/ucwfkcr40ywozqx8fhu_zqqq
  • kendisi telefon aleminin euro ncap testidir. bu testten geçemeyen hiçbir telefon alınası sınıfa girmez. hatta telefon üreticileri sırf bu adamın işkence testlerinden kalmasın diye sağlam üretiyor olabilir telefonlarını.

telefon söküp takma konusunda da youtube'da öncüdür. kendisinden önce telefon söküp takma, tamir etme işi bu kadar yaygın değildi. sadece birkaç nerd hintli ve konuşmalarından rus olduklarını tahmin ettiğim kişiler yapıyordu.

yazılımla falan ilgilenmez, direkt donanıma bakar. tamir etmek kolay mı? sağlam mı gibi kriterleri vardır telefon kullanımı ve seçimi konusunda ki bunlar önemlidir.
  • bu denyonun yaptığı her testi hadi anlıyorum da çakmakla ekranı niye yakıyor amk deli mi ne. yanma testiyle e telefon yanarsa yanar işte çöp olur gider. bakalım ne kadar dayanacak diye elektronik bileşenin vereceği reaksiyonu merak ediyor. oo siyah oldu iz kaldı. no shit!
  • tam bir elon musk ayarcısı:

görsel
    görsel
    görsel

ayrıca diğer ayarcılara yardım ve yataklık yapıyor:
    görsel
  • telefonlara sağlamlık testi uygulayan bir youtuber. bu abimizin testleri üç aşağı beş yukarı bütün videolarda aynıdır. artık bir klasik haline gelmiş olan ekran çizme testiyle başlar ve en sonda bükme testi ile biter. cihazların bugün %99.9 aynı ekran camını kullandığından dolayı moh'un 6 sertlik derecesinde çizilmeye başlar 7 sertlik seviyesinde daha derin çizikler görülür vs. (scratches at a level 6 with deeper grooves at a level 7 sözünün de sahibidir) . ancak ve ancak bu adamın do it yourself videoları bir başka güzel. tekerlekli sandalyeli eşi için yaptığı ev içine asansör ve özellikle son zamanlarda düzenli takip ettiğim hummer aracı elektrik motorluya çevirme videoları özellikle takip edilesi.
  • kanal hakkında bu kadar az entry girilmiş olması ilginç. hoş bir tarzı var. kanalı keşfedeli bir yıl falan olmustur. o zamandan beri yayınladığı videoları izlerim. sizlere de tavsiye ediyorum.
  • yürüme engelli eşi için oturma odasına nefis bir asansör inşa ettirmiş olan adamdır.. gerçekten adamdır!
    bkz: https://www.youtube.com/watch?v=aqmzfqodjzo
hesabın var mı? giriş yap