şükela:  tümü | bugün
 • amerikada yilbasinda kendi evinde oldurulen 6 yasindaki kiz, hala katili bulunamamistir...
 • amerika'nin pek taninmi$ cocuk guzellik kralicesi olmasi ve tum kanitlar suclu olarak annesini gosterdigi halde, babasinin avukatlara yagdirdigi milyon dolarlar neticesinde o j simpson davasindakine benzer $ekilde amerikan adalet sisteminin kilitlenmesi neticesinde medyanin dikkatini cekmi$ olan, bu ozellikleri nedeniyle de dunyada sinekler gibi oldurulen suruyle cocuk arasindan siyrilip sozluge konu olmu$ kiz cocugu.
 • bir ilkokul öğretmeni bugün tayland'da yakalandı. "öldüğünde jonbenet'yle beraberdim, ölümü bir kazaydı", "ben jonbenet'yi seviyordum" dedi. jonbenet'yle nereden tanıştığı daha bilinmiyormuş. (düzeltme için seyedra'ya teşekkürler.)

  allah belanı versin senin, hayvan herif.

  (kızlarını öldürmekle defalarca suçlanan anne ve babasının adı temize çıkacak gibi duruyor. annesi bugünü göremedi, zira birkaç ay evvel kanserden öldü. daha evvel onların kızı öldürdüğünü düşünenlerden birisiydim, huzur içinde yatsın inşallah.)
 • (bkz: trash/2)
 • ortada sadece bir pedofilin itirafı vardır. gerçek katilin bu kişi olduğunu destekleyecek herhangi bir kanıt söz konusu değildir. dna ve el yazısı test sonuçları henüz açıklanmamıştır. bununla birlikte john karr adlı bu kişinin verdiği ifadelerle otopsi raporları çelişmektedir. karr, kaçırma girişimi sırasında jonbenet ramsey'e uyuşurucu verdiğini söylemiş: ama otopsi raporlarında böyle bir uyuşturucunun izine rastlanmadığı belirtiliyor. yine raporlarda karr'ın iddia ettiği gibi bir tecavüz izi yok. karr ramseylerin evine nasıl girdiğini de açıklayamıyor.

  bununla birlikte karr ifadesinde jonbenet'i okuldan aldığını söylemiş (noelden bir gün sonra ne okulu?) kaçırmak istediği çocuğu okuldan aldıktan sonra neden ramseylerin bodrumuna indirmiş? jonbenet'i nerden tanıdığını da açıklayamıyor. zaten sanığın eski karısı cinayet günü kocasıyla başka bir eyalette olduğunu söylüyor. adı çocuk pornosuna karıştığı için boşamış olduğu bu adam için yalan söylemesi ihtimali düşük.

  test sonuçları her şeyi değiştirebilir; ama bu aşamada john karr, cinayeti işlediğinin fantezisini kuran ve dikkat çekmek isteyen bir hastadan başka bir şey değildir.
 • 1996 yılında henüz 6 yaşındayken evinde ölü bulunan, katıldığı çocuk güzellik yarışmalarıyla tanınmış olan küçük kız çocuğu.

  çocuğu kimin öldürdüğünün çok fazla önemi olmadığını düşünüyorum; zira daha 4-5 yaşında bir zavallı kız çocuğunu*, 4 yıllık bilkent hayatımda, okulun makyaj yapmayı çok seven kızları arasında bile nadiren gördüğüm kadar çok makyaja bulamak, daha minicik bir bebek olan bir zavallıyı garip kılıklarla sahneye çıkartmak ve güzellik yarışmasına sokmak anneliğe sığacak bir şey değildir. jonbenet'in katili john karr denilen şahıs mıdır bilemiyorum elbette, ama katil o olsa bile, daha 5 buçuk yaşındaki kızını bir seks objesine dönüştürüp, bir de iğrenç pedofililer tarafından fantazi süsleyen imaj haline getiren zihniyet, benim gözümde o katilden daha çok suçludur. bu anne(!) de kızının ölümünden 10 yıl sonra yumurtalık kanserinden dolayı ölmüştür.
 • insanların ne kadar iğrençleşebileceğinin kanıtlarından biridir maalesef. para uğruna küçücük bi kız çocuğunun hayatını yok etmeleri yetmezmiş gibi bi de müthiş acılar çekerek öldürülmesi, annesinin, babasının sırf para ve bir takım başka zevkler uğruna kendi kızlarını medyaya pazarlamaları canımı acıtıyor!

  bakar mısınız şu güzelliğe;

  (bkz:http://a4.l3-images.myspacecdn.com/…4c3fdc29e/l.jpg )

  sadece 6 yaşındaki bu küçücük kız çocuğu hem tecavüze uğramış hem de kordonla boğulmuştur. yetmezmiş gibi kafatası çökmüştür ki bu da şiddete maruz kaldığının bir kanıtır.

  katil mi? katil on beş yıldır bulunmadı. bu konuda çok düşünmeye de gerek yok.

  otopsi fotoğrafları o kadar can acıtıcı ki.

  daha ne demeli bilmiyorum. diyecek bir şey bulamıyorum bu iğrençliklere çünkü. korkudan titreyen küçücük bi çocuğun ölümü belirdikçe zihnimde kanım donuyor. ve bildiğim bi şey daha var ki, bu acımasızlık yıllardan beridir var oluyor. jonbenet gibi küçücük çocukların ölümlerini izleyip duruyoruz.

  ne demeli?

  cennettin en güzel köşesi senin olsun küçük kız. sizin olsun.