saruman

  • 2073
  • 9
  • 2
  • 0
  • evvelsi gün

cesetten kurtulma teknikleri

herkesin evinde dev kıyma makineleri ya da fırınlar yok. gömdüğünüz ceset eski karınız ya da iş ortağınızsa onun ilk bahar yağmurunda ortaya çıkmasını da istemiyoruz. ee naapıcaz? madem merak ettiniz yazalım.

cesetten kurtulmak için çok basit bir yöntem vardır. öncelikle cinayetlerinizi evinizde iş yerinizde değil açık havada işlemenizi öneririm. çok zorda kalmadıkça evde adam öldürmeyin. öldürmek zorunda kaldınız diyelim. tamam yine aynı yöntemi kullanacağız. suspense olsun diye yöntemi sona saklıyorum. cinayet falan bunlar alengirli işler ne de olsa. ne diyorduk? a evet ceset.

öncelikle cesedimizi bulunduğumuz mekandan uzaklaştırıyoruz. bir bavula koyabiliriz mesela. ortalama 70-80 kiloluk bu cesetleri bayan okurlar taşımakta zorlanabilirler tabii. o gibi durumlarda
kapıcımdan yardım isteyebilirsiniz.

kimsenin görmeyeceği bir yerde cesedimizi soyuyoruz. aklına kötü şeyler gelen okurlara "iğğğrennçsiiin" dedikten sonra kurbanımızın bedenini inceliyoruz. aradığımız dövme, doğum lekesi, ben, siğil gibi şeyler. bulduğumuz bu tip izlerin üzerine nitrik asit döküyoruz. onu da nerden bulucaz diyen acemilere "bildiğin kezzap lan işte" diyoruz.

kurbanımızın teşhis edilebilme ihtimalini ortadan kaldırmak için yapmamız gereken iki küçük işlem daha var. parmak uçlarını dikkatlice kesiyoruz. nitrik asidi harcamayın onu daha surat için kullanacağız. surat, parmak izi ve vücuttaki belirgin lekelerden kurtulduktan sonra maktülün cesedini son bir kez inceliyoruz. ne biliym altı ayak parmağı olur, bi gözü cam olur, o kadar uğraştık. bu kadar basit bir şeyden yakayı ele vermeyelim sonra. şayet bu tip küçük sorunları da hallettikse cesedimizi öylece bırakıp gidiyoruz. mu acaba? ahahahahahaa çaylaklar sizi! dişler noolacak? elbette kurbanımızın alt çenesini de koparıyoruz. taşıma ve yukarıda saydığımız işlemleri yapma sırasında ceset çoktan katılaşmış olabilir. ya da maktülün sakıp sabancı modeli babatorik bir çenesi varsa koparmakta zorlanabiliriz . böyle durumlarda bir çekiç ya da taş vasıtasıyla dişleri kırmak zorunda kalabiliriz. tüm bu işlemler sonrasında cesedin herhangi bir şekilde kimliğinin saptanmasına olanak kalmadı. kurbanımızı gömmekle falan hiç uğraşıyoruz. yetkililer nasıl olsa bulup onu john doe ya da jane doe adıyla bizim yerimize gömecektir.

not: enselenirseniz beni tanımıyosunuz. fena yaparım

devamını okuyayım »
22.10.2002 10:41