• yeni bir (bkz: hugo'da küfür eden çocuk) vakasıdır.
  • şu güzel türkçemizdeki mişli geçmiş zaman kipini neden hiçbir yabancıya anlatamıyorum, bir kez daha anladım.
  • özür var mı yok mu bilemem eğer özür varsa da iki oyuncuyu ilgilendirir bu bizleri nede tahkimi ilgilendirir şimdi bunu cebe koyalım.
    ancak burada buna yalandır o yok etmemiştir diyenler olayda souza nın tahrik ettiğini biliyor hatta onunda atılmasını benden iyi biliyor.
    burada kastım souza da değil tahrik her zaman var sen kapılmayacaksın o ayrı benim derdim bir tane fenerlinin bunu yazmaması.

q7 nin hatalı olduğunu her yerde söyledik ancak souza yı da ekledik siz ne yaptınız "omo q7 yumruk otto" arkası yok. bunu bir düşünün yoksa özür hikaye bir hafta sonu bir gece kulübünde gene eğlenirler gene şakalaşırlar ama (bkz: adalet) bize kalacak işte o onu düzeltmek lazım.
  • gerginliği başlatan de souza özür dilemesi de normal ama quaresma'nın da dediği gibi bunun basın aracılığıyla yapılması gerekiyor. quaresma'ya linç kampanyası yürütülürken sessiz sedasız kuru bir özür zaten olmaz.
  • (bkz: kupadaki maçta taç hırsızlığı yaşandı)
    babel de taç hırsızlığı için aykut kocaman'dan özür dilerse tatlıya bağlanır her şey.

*robin van persie ahlaksızlığını t-shirt bastırıp paraya tahvil etmeye tenezzül edenler ve
    o t-shirt'ü sırtına geçirenlerden özür kabul edecek değiliz.
  • özür dilenecek bir durum yok portekiz kamil kılıklısından
hesabın var mı? giriş yap