şükela:  tümü | bugün
  • anladığım kadarı ile rizeli bir yazardır, hoşgelmiştir. arada bir formatın dışına çıkıyor sanki, yoksa fena yazmıyor. sanırım yaş olgun bir seviyede olduğundan foruma pardon! sözlüğe son zamanlarda kürek kürek atılan troller veya goblinlerden farklı bir tarzı var.

peşinen söylemesi, akrabalığımız yoktur. yazdıklarından ben mesul değilim, yan hesabım falan da değildir. bilin hani.
  • saçma sapan entryler giren, millete sataşıp kavgaya çekmeye çalışan yazar. inşallah tez zamanda uçurulur.
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • gerekli ayarlar verilmis. ucurulmasi gereken bos yazar.
  • sözlükte ona buna farklı terörist örgütleri mensubu iftirası adam bir deyişik.

zamanın kıymetli olmasa mahkemeye veririm ama sonunda 19 yaşında sikko bir ergen çıkma ihtimali olduğu için şimdilik aksiyon almıyorum.
  • idare edilimsi derecede marşmelov göte sahip, pek de kafası çalışmayan, taptığı insanlar eleştirilince kişileri yandaş, terörist ve trol olmakla suçlayan yakışıklı olmayan birey.

(bkz: #106264383)

ne istiyorsun birileri evine canlı bomba olarak mı gelsin istiyorsun? (şuraya omuzlarını kaldırıp kişinin ümitsiz vaka olduğunu ifade eden standart bir emoji koy aruz kızı)
  • sanat, sinema ve kültür konusunda çok geniş bir yelpazesi ve bilgisi olan açık sözlü yazar.

aynı zamanda hayvansever ve cesur bir lgbt hakları savunucusu. kendi doğrularını olduğu gibi hiç traşlamadan söylediği için ak trollerin hedefinde olmasını çok normal buluyorum.
  • anladığım kadarıyla kendi "annesi " hakkında yorum yapılmasını isteyen yazar(hakaret içermez)
  • zekası ortalamanın altında, kendisini ifade etmekten aciz, obsesif kompulsif bozukluk ürünü.
    küçükken eldivenle sevilmiş.
  • a haber'e maruz kalan şizoit tiplerin eleştirdiği yazar. doğru bildiğini yazdığı ve kimseden talimat almadığı için kuduruyorsunuz.
  • 1000 entry girmiş yine de kendini ifade edememiş, pek de yakışıklımlısı olmayan aruz kızı’na ve vatan partisi’ne takık, kendisini ciddiye aldığı kadar etrafında ciddiye alınmayan marşmelov götlü yazarımsı. yav he he kendini ifade edebildin.