şükela:  tümü | bugün
  • anladığım kadarı ile rizeli bir yazardır, hoşgelmiştir. arada bir formatın dışına çıkıyor sanki, yoksa fena yazmıyor. sanırım yaş olgun bir seviyede olduğundan foruma pardon! sözlüğe son zamanlarda kürek kürek atılan troller veya goblinlerden farklı bir tarzı var.

peşinen söylemesi, akrabalığımız yoktur. yazdıklarından ben mesul değilim, yan hesabım falan da değildir. bilin hani.
  • güzel insan sanat ve toplumsal olaylara bakış açısı tam anlamıyla tepegöz seviyesindedir , en sevdiği sanatçı çelik , en sevdiği köşe yazarı gene çelik erişçidir , en sevdiği sarkı ise gene çelikten dongi dongidir
  • çelik (erişçi) aşığı yazar kardeşimiz
  • norm ender haterı.
  • pek çok ortak tarafımız olan kişi. bir kaç örnek vereyim. homofobi karşıtı, lgbt sempatizanı, düşünce özgürlüğü adı altında yapılan nefret söylemlerine tepki, cumhuriyetçi, dinci kesime karşı, kemalist ve fenerbahçeli olması gibi özelliklerimiz aynı. tüm entrylerine bakamadım 1000'e yakın. geneli böyle.

ilker canikligil hakkında söylediklerini bilemem. ifa'dan sinema eğitimi almayı düşünüyorum.

tarih bilgim yeterli değil ancak şu konuda haklı sanırım: (bkz: #93902084)
  • çelik erişçi hayranı kardeşimizdir , yastıkları çelik resimlidir