şükela:  tümü | bugün
  • oksijen yerine protein tozu çeken tiktokçu.
  • verin yılmaz morgülü oynasın.
  • yıllar sonra buraları okudukça utanacak çocuktur. vatan, millet ağzından düşmüyor da çakıl taşı kadar faydan olduğunu düşünmüyorum.
  • parasına bakan tiktokçu.
  • şu adamın dalgasına baktığını, trollediğini ve izlendiği için devam ettiğini anlamayan varsa cidden sosyal medyayı yasaklasınlar bu kişilere. herif kafa buluyor bunu anlamamak için iq derecenin margarinle aynı olması lazım.
  • ilk başta gerçek sandığım, sonra 3-5 videosunu izleyince rol yaptığını anladığım tik tok fenomeni, bir nevi absürt komedi yapıyor diyebiliriz.
  • iyice kafayı yedi.

hayır komikliğine yapıyor diyecem komik de değil. absürd mizah yapıyor yazmış yukarıda birisi. çarpılırsınız bee, gerçek absürt mizah bu değil. *

fenomen olmak için yırtınıyor resmen. yakında götünü açıp bakın bu göt türk götü, alexis texas götü olsa beğenirdiniz ama ben türküm bu da türk götü, götümle gurur duyuyorum diye videolar çekmesinden korkuyorum. *
  • adamin metro videosunu izleyip hakkinda negatif seyler yazacakken yukarida paylasilan diger videolarini izledim. komik adammis aslinda
  • bu bütün twitter fenolarına para mı verdi naaptı bilmiyorum ama sürekli yeni videolarını yükleyip prim kazandırıyolar. artık o kadar çok bıktırdı ki acımıyorum sevdiğim birinin hesabıysa direkt engelliyorum bunu paylaşanı.