• birçoğu, luppo alan adamı sosyal medyada linç eden tayfadır.

(bkz: sokağa çıkma yasağı öncesi luppo alan adam)
  • bakın bunlar kendilerini "modern" gören ve çalışmak için dışarı çıkmak zorunda olan tayfaya çomar diyen kesim. en az yüzde 99'u. hep derim bu ülkenin muhalifi de çomar, çomarı da çomar. bir insanın siyasi görüşü evet size fikir verir fakat aptal aptaldır.
  • şu kalabalık istanbul'un yoksul, getto semtlerinden birinde toplanmış olsa muhtemelen moda sahilde tepinen videodaki bu embesil kitle etmedik laf bırakmayıp, cahillikten dem vuracaktı.

görüldüğü üzere gerizekalılığın semti yok. yani aşı bulundu, ilaç halloldu virüs mü bitti? lan ne salak insanlarsınız siz.
  • "covidfest"
  • tam bir sığır sürüsünün oluşturduğu parti. oradan tek bir insanın virüslü olmasının yaratacağını etkinin farkında değiller.

bu ülkede ne kadar okumamış çomar varsa, bir o kadar da okumuş çomar var. değil 17-18 sene 30 sene de eğitim verseniz çomar çomardır.
  • kadikoysuz yasayamam, bos kadehi dolu tuttum, feci bisiklet, bomonti filtresiz, benim vucudum benim kararim, mavi-yesil sac.. videoyu izleyince bunlar aklima geldi.

%90’i da anadoludan universite sinaviyla gelmis kesim.. en baba kadikoyluden daha cok kadikoyluyum diyorlar.
  • klasik bir küçük moda burnu saçmalığı. bundan 5 sene önce tertemiz bir yer iken, bu gerizekalıların akınına uğrayıp bok olmuştu. tüyünü de dikmişler.
  • chomar_covidafterparty.mp4
  • umreden dönüp karantinadan kaçanlara kızdık zamanında, siz de kızdınız moda sahildekiler eminim. ne farkınız var şu an?
  • insanlar nasıl bu kadar sorumsuz ve cahil olabiliyor anlamak güç. ben bi kaç gündür eldiveni çıkardım o bile stres yaratıyor.
hesabın var mı? giriş yap