şükela:  tümü | bugün
  • yorumsuz sıçtık.

kadıköy sokak instagram hesabı
    streamable

bunlar gerçekten geri zekalının önde gideni. anneleri babaları yok bunların, 400 bin kişi öldü dünyada ancak her şey bizde mükemmel. kadıköy bahariye'de oturmama rağmen bu süreçte bir kez olsun moda'ya gitmedim. ekonomi iyi olsun insanlar üç beş kuruş para kazansın diye daha beter hale geleceğiz. ama neye para var biliyor musunuz? köprüye para var, 7000 kişilik külliyeye para var, kanal istanbul'a para var, şirketlere para var...

bonus - caddebostan sahili
    bonus 2 - izmir kordon
  • birçoğu, luppo alan adamı sosyal medyada linç eden tayfadır.

(bkz: sokağa çıkma yasağı öncesi luppo alan adam)
  • (bkz: #108458573)
  • chomar_covidafterparty.mp4
  • rock’n covid-19

bugün maçka parkında da bundan farklı görüntüler yoktu. küçükçiflik parkı aratmadılar resmen.

(bkz: bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete)
    edit:imla
  • "covidfest"
  • insanlar nasıl bu kadar sorumsuz ve cahil olabiliyor anlamak güç. ben bi kaç gündür eldiveni çıkardım o bile stres yaratıyor.
  • asosyaller siz çıkamıyorsunuz diye kıskanıyorsunuz covid falan bahane. ölene kadar evde mi oturacağız yeter artık bunaldık!

aşırı sosyal(!) biri gelip yazmadan ben yazayım dedim.
  • dinleyin sevgili türk halkı!
    bu ve benzeri ... çocukları yüzünden 3 aydır evdeyiz!
    maske takmayan p*çler yüzünden!
    maskenin dış yüzeyini eliyle tutan salatalıklar yüzünden!
    bu salgınla dalga geçen cahiller yüzünden!
    ....yim hepsinin bacısını!

ben çok zevk alıyorum am*n evlatları, tüm gün güneşin altında maskeyle dolaşmaktan, ellerimi dezenfektanla kurutmaktan , y*rrak beyinli döl israfları!

devletin bu ..ası s*kişiklere acilen yaptırım uygulaması lazım!
    hastane çalışanları aylardır evlerine uğrayamıyor bu g*t oğlanları yüzünden!
    hepsini taramalıdan geçirseler yemin ederim, içimin yağları erir!
    sikmişim ama'larını!

sge: küfürler için özür dilerim, fakat hepsi içimden geldi, pişman değilim. anneler kutsaldır, fakat böyle hatalı ürün doğuracaklarını bilselerdi, eminim ki doğurmazlardı.

sge 2: küfürler beni de rahatsız etti, oto sansür uyguladım ama sinirim hala geçmiş değil bu cahillere. ama en çok da orada bulunan onlarca hatta yüzlerce polis ve bekçiye sinirliyim. gbt bahanesiyle kızlara instagramdan yürümek dışında, en azından aldıkları maaşı hakedecek bir iş yapsalar da cezalar yazsalar? ancak kafalarını çevirip görmezlikten geliyorlar.
  • tam bir sığır sürüsünün oluşturduğu parti. oradan tek bir insanın virüslü olmasının yaratacağını etkinin farkında değiller.

bu ülkede ne kadar okumamış çomar varsa, bir o kadar da okumuş çomar var. değil 17-18 sene 30 sene de eğitim verseniz çomar çomardır.