şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bugün bir kadını daha ezip, parçalayarak ölümüne sebep olmuş terördür.

  ses çıkarmak için herkesin kaldırımda, yolda hafriyat kamyonu altında kalması gerekiyor sanırım.
 • kadıköylüler doymak bilmez bir hırsla rant uğruna babadan kalma evlerini yıktırıp yerine boktan apartmanlar domalttıkları sürece bitmeyecek olan terördür.

  akp'ye rantçı diye oy vermiyoruz sonra kendimiz ranta teslim oluyoruz. yakışmadı bize bu eyy kadıköylüler!

  ilahi adalet de toz, çamur ve kamyon terörü olarak tecelli etti işte.
 • olay sonrası şuradan izlenebilir.
  allah rahmet eylesin, pazardan dönüyormuş teyzemiz.
  bir hayat kaydı, tüm aile bugünden itibaren yasta. ne kadar basit değil mi? eve gidip ayacıklarını uzatacakken olana bak. ulan küfürler kıfayetsiz kalıyor artık.
 • hafriyat kamyonları,

  "bu iktidarı yıllardır en çok ayakta tutan sektörün, onun sihirli (daha doğrusu uyuşturucu etkili) şifresi “kentsel dönüşüm”ün mübarek vasıtalarıdır.

  hindistan’da nasıl inek kutsal ve dokunulmazsa...

  akp türkiye’sinde de hafriyat kamyonu kutsal ve dokunulmaz!..

  o yüzden nasıl hindistan’da inekler yolun ortasına çöğdürüp öbek öbek de bıraktıklarında kimse bir şey demezse burada da hafriyat kamyonu evinizin yanındaki boş araziye hafriyatını boşaltığında hiçbir şey olmaz. mubahtır!..

  yine o yüzden en son istanbul’da üsküdar’ın göbeğinde pazar alışverişinden dönen ve sokakta karşıdan karşıya geçmek isteyen 85 yaşındaki kadını hafriyat kamyonu ezer geçer. olur biter."

  tayfun atay

  halk özel harekatı gibi bunlarda göz yumuluyor korunuyor kollanıyor ve yol veriliyorlar, mevcut yönetim bu canavarların işledikleri her suçun, aldıkları her canın günahına ortak