• yasin sena atlan ne amk yeni evli çiftin ortak face profilinden dayak yemiş gibi.

ek:

“kendisi kürt, pkk sempatizanı ancak olayın bununla bir ilgisi yok”

bu nasıl bir çiğliktir. olayın bunla ilgisi yoksa niye bu bilgiyi veriyorsun amk. hadi bu bilgiyi verdin kürt ve pkk’yı niye yan yana yazıyorsun madem böyle ucuz yollardan destek arıyorsun sadece pkk’lı de.
  • (#46008905) : başka sena isimli bir erkek olmadıysa geçmişinde,minimum 4 yıldır hayatında bu sena.
    (#82006351) : saplantı haline gelen sevgi örneği.
    (#45398252) : sena o 4 yıl önce bıkmaya başlamış,hayatımdan siktir çık demiş.
    (#52929495) : “pkk’lı birine aşık olmak” değil?
  • şikayet etmeyip ifşalamak neye yarayacak? bildiğim kadarıyla ülkemizde dayak atmak değil de dayak yemek ayıplanır.
  • (bkz: noluyo lan)
  • gırgır geçmeyi bir kenara bırakırsak, tipik şizofreni hikayesine benziyor. hem seviyordum diyor, hem korkuyorum diyor, hem konuşmak için yanına gidip kapısında bekledim ve gitmedim diyor, hem dayak attı diyor. nasıl bir manyağa denk geldik amk. tutarsızlık diz boyu ve sonuç olarak zayıf kurgu. kendi haline bırakmakta fayda var.
  • ruh sağlığının sorunlu olduğunu düşündüğüm bir kadının başına geldiğini söylediği şey.

öncelikle geçmiş olsun tabii ki.

üşenmeyip 4 yıl önceki entry’lerine baktım. bu yasin sena’yla berabermiş, hatta muş’a falan gitmiş çocuğu görmeye. sonra ayrılmışlar, kadın takık kalmış çocuğa. bunu entrylerden anlayabiliyorsunuz.

sonra bir gece kadıköy’de takip edildiğinden şüphelenip ne tesaadüftür ki eski sevgilisinin evinin yakınlarında olduğundan onun kapısına dayanıyor, olaylar gelişiyor.

bilemedim dostum.

neyse diş ağrısından uyanan şahsımı meşgul ettiğin için rezalet puanım 7. sağolasın.
  • (bkz: sebebi neydi ki)

düzeltme: olay çok farklıymış, fakat keşke şikayetini geri almasaymış arkadaş.

düzeltme 2: olay öyle de değilmiş, tuhaf bir şeye dönüştü son açıklamayla birlikte.
  • ismi verilen şahsın twitter hesabına bakarsak, ki kendi tweet atmamış (sanırım kadın dövmekten vakti yoktu) takip ettiği kişilerin profillerinden insan hakları, özgürlük, eşitlik vs fışkırıyor (tayyip ve abdullah gül hariç. insan gerçekten hayret ediyor.), kendisi tam bir bohem.

çok demokratik bir dayak olduysa gerek.

edit: söz konusu hesap

edit 2: darbeler beynin ironi algılama merkezine isabet etti sanırım.
hesabın var mı? giriş yap