• 2016 yılıydı galiba, petrol ofisinde pompacı idim. motosikletli bir genç arkasında okul kıyafetli 8 yaşlarında bir kız çocuğu vardı. 5 lira benzin istedi, verdim parayı yere attı, çekti gitti. atatürk var banknotun üstünde, arka yüzünde onun yurt dışına gönderdiği ordinaryus prf dr aydın saygılı. neyse parayı yerden aldım. düşürmüş gibi yaptım. adam olmayanla düşman bile olmadım.
  • olay çin'de oluyor. çin forum siteleri, video paylaşım platformlarında ocak ayının 29. beri tartışılıyor ve viral olmuş. eleman tabii popo korkusundan kendince bir açıklama yapmış ve arkamızda araç vardı, hızlıca çıkmamız gerekiyordu, aracın içerisinde para tartışması yaşandı, ben vereyim, yok ben vereyim gibisinden. o arada arkada oturan galiba ablasıydı parayı uzatmak isterken elinden kaydı yere, hızlıca çıktık sonra ben bire bir özür dilemek isterim çalışandan gibi birşeyler saçmalamış. rahibe li kadının ismide, çok yoğun bir çalışma döneminde olduklarını, o olayında üzerine duygularını kontrol edemediğini, çalıştığı petrol şirketinin kendisine psikolojik olarak destek verdiğini, o olayın sıcaklığı geçtiği için ise şuanda üzülmediğini söylemiş. olay anında arkada oturanların erkek olduğunu, belirtmiş. (bundan sonrası için farklı yorumlar mevcut ama parayı yere bahşişi ile birlikte atıp, üstü kalsın dedikleri iddia ediliyor, aracın benzinciden çıktıktan sonra kaza yaptığını iddia ediliyor bana bu uydurma gibi geldi, araştırdım bulamadım kazaya dair bir şey.)

gelelim şahsi yorumuma, viral olduktan sonra korkudan saçmalamış madem acelen vardı ve para istemediğin bir şekilde uçtu o camdan, iki saniye kapıyı açıp parayı toplamaya yardım edemedin mi? o kadın senin kölen mi karaktersiz? aramızda böyle kötü insanlar var, ve hep var olmaya devam edecekler. sevgisiz, saygısız, karaktersiz bir şekilde yetiştirildikleri için tabiatlarına uygun hareket ediyorlar, onlara bu normal geliyor, geçen gün kediye tekme atan yaratık gibi, oyun geliyor onlara bu tarz şeyler.
  • kadını ağlatan mercedes değil, bir adet döl israfı.
  • inananlar için adı ilahi adalet, inanmayanlar için adı karma veya ne haltsa eğer var ise karşılığını kat be kat bulmasını dilediğim varlık.
  • bahçenize bahar gelmesin
  • kadın pompacıyı ağlatan mercedes görmek için geldim ancak gördüklerim zihnimde canlandırdıklarım ile örtüşmedi.
  • başlıkta "kadın" ve "ağlamak"terimlerini görünce bağlantıyı açmamak için çok direndim.
    bu ahlaksızlığı görmez olaydım!
  • zengin orospu cocuklarindaki empati yoksunlugi beni oldurecek.

edit: bir adet insan artigi barindiran video.
  • o kadının gururundaki kırılmayı kilometrelerce öteden içimde, en derinlerde hissettim. dilerim bir gün karma görevini yerine getirir.
  • (bkz: kill the rich)
hesabın var mı? giriş yap