• vallahi aklın yolu bir ben de kadın olsaydım ben de kadınları severdim.
  • bu hanımın nesi kadın afedersiniz?

görüntü olarak da, ses olarak da, ganyan bayilerinin önünde sabahtan akşama kadar tüyo peşinde koşan, ganyanın çatısını kuran ama kupon parasını denkleyemeyen, çatıda güvercin besleyen kavruk rüstem abi var videoda.

kadınlığı mı kalmış.
  • bayansı erkeğim. lezbiyenim
  • erkeklerle uğraşmak zor ama kadınlarla uğraşmak daha zor. arkadaş bunu bir düşünsün.

edit: bütün kadınlar saldırmış arkadaşlar erkek değilim ama teşekkürler kanıtlamama yardımcı oldunuz haha.
  • bu din adamligi ne muazzam bir istir yahu.

her hususta bilir kisi oluyorsun dogrudan.

neymis allah katinda oyle olmasi gerekiyomus. hassiktir yaaa. hassiktir. sen mi karar veriyosun buna. vahiy mi geldi?

kadin olduguna jinekolog karar verir ustune soz soylenmezmis. peki her turlu semavi dinde yuceltilen "ruh" bunu kabul etmiyorsa? ruhuna aykiriysa bu seçim?

bir daha gelsem su dunyaya her konuda soz hakkina sahip olabilecegim feyzli bir din adami olmak isterdim. hicbir dayanaga ihtiyac duymadan istedigin cumleyi kur ve yaradana sığın. ne ala.
  • kadınım ve kadınlardan hoşlanıyorum - şeklinde söylenmesi caiz olandır.
  • artık bu tarz konularda kim ciddi kim troll amaçlı soruyor bilinmiyor. geçen ramazan korcan cinemre ilham oldu sonuçta
  • türkiye’de cesaretine hayran kaldığım insan. ama soru yanlış kişiye sorulmuş o ayrı.
    duygularını bastırmak zorunda kalmamasını temenni ettigim insan aynı zamanda.
  • youtube yorumlarına bakıp bu ülke bu kadar cahille nasıl ayakta kalıyor, gerçekten şaşırıyor insan. cinsel yönelim ne demek size nasıl öğreteceğiz diye düşünüyorum da size okuma yazma öğretmekten başlamak lazım zaten. gözüm kanadı, o nasıl türkçe!

hatipoğlu gerçek bir şer yuvası. "jinekologa göründüğünüzde, kadın doktor" niye sayın vasat, jinekolog illa kadın mı olmak zorunda?

ayrıca başlığı sağlık kanalına öneren hangi susersa utansın.
hesabın var mı? giriş yap