şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1486 entry daha
 • güçtür.

  bu gücü para olarak görebilirsiniz, para; hayat standartı satın almanızı sağlar, para toplumdaki konumuzu önemli ölçüde etkiler. "hepimiz de biliyoruz ki para çok da önemli bir şey değildir ancak kıl payı da olsa nefes almaktan sonra gelir." *

  bu gücü iyi bir fiziki görünüm olarak kabul edebilirsiniz. ilk temasın en önemli unsuru olan dış görünüş sizi avantajlı kılar, özellikle genç yaşlarda dikkat çeker. arzuların uç raddede yaşandığı kavak yelleri esen dönemde sizi çekici kılar. her zaman ilk karar ilk görülene göre verilir.

  bu gücü demir irade ya da sarsılmaz bir karakter olarak da tahayyül edebilirsiniz. kararlı ve oturaklı insanlar başarıya daha kolay erişir, çevrelerinde daha sözü kabul edilir kimseler olurlar. sağlam bi karizma sağlar. sürü psikolojisini hala yitirememiş bir canlı topluluğu olduğumuzdan; kadınlar, alfaları tercih eder.

  bu gücü yüksek sosyal zeka olarak da düşünebilirsiniz. malumunuz iletişim çağında yaşıyoruz. daha geniş çevre; ihtimali arttırır ve fazla ihtimal ise kaybetme korkusunu azaltır. kaybetme korkusu az olan erkeğe yakınlaşmaya çalışan kadın bağ kurar. vazgeçebilme özgürlüğü sizi kuvvetli kılar.

  bu gücü erdem sahibiyeti de belirleyebilir. onurlu, sadık, vefalı, dürüst insanlar daha güvenilir olur. kadınlar en son güvendikleri erkekte kalmak isterler. dediğim gibi; en son.

  bilhassa güç önemlidir. kadınlara güçsüz yanınızı çok gösterme şansınız yoktur. güçlü gördüğü yönünüzün artık o kadar da güçlü olmadığını fark ederse terk eder, seçeneksiz kadın ise kanıksar. aslında bu da bir terk ediştir.

  gelene mesajlar üzerine editi: erkeğim.
 • kendi adıma çok net ve kısa bi taleptir.
  canın değilsem canım deme.
  al bak ne kadar kolay.
 • aslinda bu arayis kadinlardaki micropenis sendromunun disavurumudur . sahip olamadigini baska seylerin golgesine saklamak.

  her turlu beklenti kisideki eksikligin kabulu sonrasi baska yerde arayistir. ve bu teslimiyettir.

  https://youtu.be/wt-vxe_hkze
 • zeka, zeka, zeka...
  aptal insana tahammülüm yok.
 • kadınların bir erkek aradığını bize öğreten, kutsal bilgi kaynağımızın bir başlığı.

  ulan ne zortirik adamlarsınız.
 • bol sıfırlı bir banka hesabı
  güzel bir spor araba
  ultra lüks rezidans
 • sevgi.
  bi de güven
 • bence, kesinlikle uzun boy değildir tabi ki.

  zeka ve para ilk sıradadır.

  ardından dini inanış ve siyasi yönelim gelir.

  sonrasında kültür ve eğitim.

  sıranın sonunda ise sağlıklı bir vücut ve en azınsan 10 da 4 puanlık bir surat. hayatınız boyunca bakacağınız bir surat olduğundan ekledim listeye.
 • en belirgin özelliği neyse onu aramaz.

  zeki biriyse yakışıklılık ister.
  yakışıklılı biriyse zenginlik ister.
  zengin biriyse kültür ister.
  kültürlüyse egosuz olsun ister.
  sessiz sakinse çılgın birini ister.

  yani en önemli şey yoktur. hep başka bir şeyi arar.
 • kızlar kendinizi kandırmayın. erkekleri de kandırmayın. burda entrylerde hangi yazılanı yaparsak yapalım şu neden yok ben onu da istiyorum dersiniz bence. yok zekaymış yok güvenmiş yok otmuş böcekmiş vs vs. ne istediğinizi bilin öyle konuşalım. geneliniz ne istediğini bilmiyor.
221 entry daha