• kesinlikle;
    yasina
    sosyal statüsüne
    yasadiklarina
    ve en onemlisi cevresine gore değişiyor.
  • kızlar kendinizi kandırmayın. erkekleri de kandırmayın. burda entrylerde hangi yazılanı yaparsak yapalım şu neden yok ben onu da istiyorum dersiniz bence. yok zekaymış yok güvenmiş yok otmuş böcekmiş vs vs. ne istediğinizi bilin öyle konuşalım. geneliniz ne istediğini bilmiyor.
  • güven.

adı para olur, güc olur, başarı vs olur ama temelde güven ararlar.
  • aldatması.
  • burda zeka falan yazanların hiçbirisine inanmayın. hepsi ne kadar paranız olduğunu öğrenene kadar muhabbeti sürdürüyor. paran varsa tipe dahi bakmazlar. bırak zekayı. üzgünüm kızlar ama artık bu tip basma kalıp lafları yiyecek insanlar değiliz. o yollardan geçeli, üzüntüden uyumamalı günleri bırakalı, hala bu yalanlara inanalı çok zaman oldu. şimdi bu yazdıklarınızı okuyunca bi tebessüm ettim; çünkü, buna kanacak erkekler hala var. olsun da zaten. kalpler kırılsın ki doğru yolu öğrensinler. bizlerin akıllanmasında emeğiniz büyük. teşekkür ediyor ve konuşmamı sonlandırıyorum.
  • stabilite
  • anlayış.
    anlayışlı adam kadın hastayken onunla ilgilenir, ev işlerinde yardımcı olur, gerginken kadını sakinleştirir, empati kurma yeteneği vardır. sadece anlayış yeterlidir.
  • çok net dürüstlüktür bir kere fire verirseniz iliski derin yaralar alir
  • bir kadın erkekte herşeyi isteyebilir.

evet kadınlar, karşısındaki adamda para olmasını ister, güzel bir araba olmasını ister, süper bir cinsel hayat ister. falan filan. bunlar önemli güçtür. olması istenir. ama herşey değildir.
    kadın herşeyden önce erkeğinin ona sahip olmasını, güven vermesini, güçlü ve emin bir duruşunun olmasını ister. akıllı, özgüvenli , iş bilir ve iş bitirici olmasını ister.
    bu özellikler yoksa yakışıklı olmuş, paralı olmuş, arabalı olmuş çokta kıymeti yok.
  • (bkz: piçlik)
    (bkz: serserilik)
    (bkz: itlik)
hesabın var mı? giriş yap