• gidip de yazar mıyım sanmıyorum. ama umarım ekşiye kafa tutan bir mecra yetişir de burası da aklını başına alıp kendisini toplarlar. yoksa bu tekellikle zor, adamlar çok rahat sikim kuşağım takılıyorlar.
  • ekşi-ulu varken neden böyle girişimler oluyor anlamıyorum ama güzel istatistik kasmışlar bir kaç ay sonra değerlendirmek gerekir. direkt yazar olabilmek saçma geldi ama attım köşe bir üyelik, ilerde bakılır durumuna.
  • açılın ben yazılımcıyım.

r10.net de bu temanın warezini üretip satmaya çalıştılar. sonra warezi de çalıştıramadılar millet rezil oldu. hatta bi de üstüne kafa yönetimi telif için mahkemeye gitti falan. yani bok atayım izi kalsının bu kadar ucuzu artık.

tema, %100 olarak bu oluşumun kendi teması. 200 tl'ye bu temanın tek sayfa html'ini yazdıramazsın. tasarım konusu özneldir ancak şu ana kadar yapılmış optimizasyonu en sağlam sözlük temasıdır. kodlayan ekibi de tanıyorum, yukarıdaki arkadaş yeşillendirirse kurumsal maili paylaşayım.

ekşinin de bu huyu lanet getiresi. tek satır bilgisi yok, yayık götüyle yapıştırıyor boku devam. hayır hiç yazmayayım dedim de, yemin ediyorum sopalıksınız ya.

edit : arkadaşlar warez link için bana yazmayın lütfen. ne alaka?
    son olarak, alt yapısının wordpressle ya da piyasada satılan hazır sözlük scriptlerinin hiçbiri ile alakası yok. warezini buldunuz diyelim, hem çalıştıramazsınız bir de üzerine mahkemelik olursunuz, bu işler öyle kolay değil. doğrudan emek hırsızlığı.
  • iyi hoş güzel de eksileme butonu olmadığını yeni fark ettiğim sözlük. bir ok ve fav butonu var..
    yani eksileme butonsuz ilk görüyorum böyle bir sözlük. eksilemeden sözlük mü okunur allasen? sanırsın bir facebook ya da twitter!
  • ekşi sözlük'ten iyidir.

not: varlığından, entry'yi yazmadan 10 saniye kadar önce haberim oldu. haliyle açıp bakmadım. bakmayı da düşünmüyorum. yazdığım her halükarda doğrudur nasıl olsa.
  • 3 gündür denediğim bir sözlük. şimdilik ortamı çok hoş ve sakin. özellikle kitap severler için biçilmiş kaftan olmuş.
  • kayıt oldum, farklı bir yere benziyor.
  • gittim gördüm. kısaca,

ekşi sözlükteki gibi yargı dağıtayım kaygısı yok, sözlük kavgası ne zaman çıkar diye bekleyen çok fakat şimdilik iyi niyet ve düşünceye saygı ortamı hakim.

maalesef ekşi sözlükten başlık araklama mevzusu gerçek. bazı başlıklar bire bir aynı.

şimdilik sözlük kuralları çok yerleşik değil.

şimdilik küfürle karşılaşmadım.

google'a kafa sözlük yazınca, kendi sitelerinden önce ekşi sözlükteki kafa sözlük başlığı çıkıyor.

ekleme: bir de çekiliş olayı var ki tahminimce ilk aylar bu şekilde devam eder, bana garip geldi başlıkların en üstünde sürekli çekiliş görmek, umarım geçicidir.
  • ekşideki çaylakların akıllarını çelen, özgür adıyla geçen ama sansürün yoğun olduğu, liboşdolu sözlük. belediye çay verir gibi kitap falan vererek yazar topluyor. girdim, baktım, 300 küsür tanım girdim, ama yok yani bbu sözlük hiç olmamış.
  • buraya nasıl alıştıysam, aklıma bile gelmiyor oraya girmek.
hesabın var mı? giriş yap