• chp'nin yüz karası da bu kadın. yahu sayende insanlar chp'yi vatan haini olarak görüyor. amacının ne olduğunu bir türlü anlayamıyoruz. çok istiyorsan git hdp'de siyaset yap be kadın.
  • sputnik türkiye'nin pardon aydınlığın haberi. ciddi ciddi aydınlıktan haber okumamızı beklemiyorsun herhalde.
  • normal olandır. yarın da 30 ağustos kutlamalarına katılacaktır.

ekleme ve hatırlatma:
    yerel seçim öncesi iftar programlarına katılmış ellerini semaya açarak dua etmişti.

şimdi omurga falan diyecem de neyse gülme geldi.
  • hangi partinin mensubu olursa olsun terör örgütüne yardım , anma , kutlama gibi yerlerine katılmaları hiçbir etik değeri savunmamakta ,

önce vatan , millet , insan diyen hiçbir partili kalkıp terör örgütü seviciliği yapıyorsa zorla kazanılmış bu ülkenin meclisinde kesinlikle olmaması lazım bu kadar net .

edit : birkaç ne idüğü belirsiz mesaj atmış , siyasi propaganda yapıyor mesaj kutumda .okuduğunu anlamayan andavallar için kişiler değil yapılan veya yapılmış eylem kim olursa olsun mantıklı bir açıklaması yok dedik bu eylemde .fazla uzatmayın okuyun geçin kardeşim , baska yerde yapın mitinginizi benim mesaj kutumda değil severim sizi .
  • bu kadının aleni şekilde pkk sevicisi olduğunu herkes biliyor yani böyle başlıklara gerek yok
  • +kaftancıoğlu terörist cenazesine gitmiş.
    -eski devgençlinin yaptığı bi haber bu.
    +chp istanbul il başkanı terörist cenazesine gitmiş diyorum.
    -aktroller açmış bu başlığı.
    +yanında sezgin tanrıkulu ve ahmet şık da varmış.
    -bu gazetenin linkini hayatta açmam.
  • 2023 seçimleri cumhur ittifakına bir kez daha hayırlı olsun.
  • avukat mı bu? değil.

o zaman ne gibi bir bağı varmış bu ölenle. bir de saygı duruşu yapmışlar oğlum. sanki 10 kasım günü gibi, tüüühhh!

bir an önce cezası kesinleşir de yaşamı boyunca sürekli alaka duyduğu o cezaevlerine kendisi girer umarım.
  • aslında bir gün daha bekleyerek 30 ağustos günü katılmalıydı. daha güzel dalga geçmiş olurdu partilileriyle.
  • akp'yi savunanlar, chp'yi eleştirip akp'ye oy vermekte haklı amk.
    neyini savunayım ben bunların?
    iktidarı eleştirdiğimizin yarısı kadar muhalefeti eleştirirsek, belki bir şeyler değişir diyeceğim ama iktidar bunu kullanarak güçlenir.
    ne yapsak boş, tayyip ölmedikçe bu düzen değişmez.
hesabın var mı? giriş yap