• irem derici' nin kısa zaman sonra çıkaracağı güzel şarkı. sözleri hüseyin boncuk' a aranjesi mustafa ceceli' ye ait şarkının.
    hüseyin boncuk eşine doğumgünü hediyesi olarak yazmış onun yorumu buradan dinlenebilir kalbimin tek sahibine
    bazı kadınlar çok şanslı gerçekten.
    sözleri

dualar eder insan
    mutlu bir ömür için
    sen varsan her yer huzur
    huzurla yanar içim

çok şükür bin şükür
    seni bana verene
    yazmasın tek günümü sensiz kadere
    ellerimiz bir gönüllerimiz bir
    ne dağlar denizler engeldir sevene

bu şarkı kalbimin tek sahibine
    ömürlük yarime
    gönül eşime
    bahar sensin bana gülüşün cennet
    melekler nur saçmış aşkım yüzüne.

insanın aşık olası geliyor bu şarkıyla.
  • radyoda kanal değiştirmenize rağmen, acaba değiştirmedim mi diye şüphe duymanıza neden olan şarkılar var ya..hah! işte bu, o şarkılardan biri. her yerde duyucaz; alışmaya başlasak iyi olur. ben artık direnmiyor ve derhal sözleri ezberliyorum. serdar'ın filan yeni şarkısı çıkarsa onu da haber verin, hiç olmazsa zevk almaya bakayım.

bu arada şarkı o kadar kötü değil ama suyunu çıkartıyorlar malumuz.
  • çok basit avam bir şarkı üstelik söyleyenin hiç sevemediğim, kulakları cırmalayan tiz sesiyle de birleşince berbat ötesi bir şey çıkmış ortaya
  • bu yaz düğünlerinin ilk dans şarkısı olacağı kesin.

tanım : insanda aşık olma isteği uyandıran güzel şarkı...
  • ıcimdeki kezbani ortaya cikaran guzide eser. sevdicegimle kalan fotograflardan slayt yapip alta bu sarkiyi doseyesim var.

edit : youtube`un kapatilmis olmasina sevindiren sarki ayni zamanda. howarda_qirl_34 <3 isyanqaryarqic slaytlari esliginde bu sarkiyi dinliyor olabilirdik.
  • gizli gizli türk pop şarkıları dinlerken karşılaştığım şarkı. şarkıyı dinlemeden önce dövme modelleri bakıyordum şimdiyse kır düğünü mekanı. allah da seni kahretmesin şarkı gibi. ne yaptın lan bana.

tanım: ateistleri bile "bırak romantik eylemleri ben seninle aynı evde abdest sırası için kavga etmek istiyorum" dedirtecek şarkı.

2 ay sonra gelen edit: 2 ay önce kezbanların kraliçesiymişim neyse ki geçti.
  • çok sikko, sanki sevgiliye değil de yerel seçim öncesi parti mitingleri için yazılmış. aşk ancak bu kadar boktan anlatılabilirdi.
  • edebi anlamda hiçbir değeri olmayan sözlere sahip üçüncü sınıf düğün şarkısı. popüler olduğu dönemde ülke olarak zor günler gecirtti de neyse ki muptelalari bile artık dinlemekten vazgeçtiler.
  • düşler ülkesinin gelgit akıllısı nın dinlerken gelmeyeni gelen sayıp, olmayanı olan bilip vs vs.. ayrıntılara asla takılmadığı duygu tomarcası.

ama bu huzuru hissetmek gerçekten çok güzel. bu şarkıyı gözlerime bakıp söyleyen olamadı. atıfta bile bulunulmadı. ben de yapmadım. neden iyi hissediyorumu yazsam, gerçekten çok saçma sebepler çıkar. saçmalamayı seviyorum.

sevdiğiniz yoksa sevin, sevdiğiniz varsa muhakkak bunu ona hissettirin, yaşatın. yaşayın kardeşim ya. (yaz geldi ondan, yoksa ben ne düğün konsemptine dahil olucam. hem de ne be)

"herkes çıkarsın kalbini
    o çirkin mücevher sandığından
    ve herkes onu birbirine fırlatsın tanrım!"
    didem madak
  • tanim: düğünde ilk dans sarkim olmasini bu aralar deli gibi istediğim şarki.şahane olmuş bence
hesabın var mı? giriş yap