• meleklerin ne yaptığını anlayamadığım şarkı.

galiba, "melekler kurs açmış beylik düzüne"...
  • duyduğum an gözlerimin etrafta topuzuna sim dökülmüş, sedefli mavi far sürmüş, kol altı yağları straples gelinlikten taşan badana makyajlı bir gelin, sivri burun rugan pabuçlu, saçları çılgın kuaför ahmet'in eseri bir damat ve şenpanpalar düğün sarayı'nda deli beygirler gibi koşturan akraba çocukları aradığı über kaliteli eser.
    önümüzdeki 1 sene boyunca, baha sesli bir adamın söylediği kış masalı denen diğer musibetle beraber 10 düğünden 9'unda ilk dans müziği olarak kullanılacak "ayyy bu bisimm şarkımıss olsun sefdiceqimm <3" çiftleri tarafından, vaziyet alın ;(
  • konya dolaylarında muhafazakar evliliklerin yeni dans şarkısı olmuştur. bol makyajlı ve türbanlı bir gelin+kirli sakallı damat+irem derici... of ulan, of dedirtiyor insana.
  • kandil mesajı gibi şarkı.
    duadan, melekten geçilmiyor.
  • iğrenç, rezil ötesi, kalitesiz ve buram buram şov kokan rezalet şarkı(!). çalmayın lan şu amına koduğumun şarkısını sağda solda yeter sikiyim kalbinizin tek sahibini ya. anasını siktiğimin çocukları iki şükür dua melek kombinasyonu yapınca milletin dibi düşüyo. millet de mal zaten aq. ''ay aşkım tam bizim şarkımız değil mi buuu'' tiplerini görmekten, sağda solda dinlemekten tiksindim ya.

kalitesiz paçoz orospu çocukları sizi.
  • gizli gizli türk pop şarkıları dinlerken karşılaştığım şarkı. şarkıyı dinlemeden önce dövme modelleri bakıyordum şimdiyse kır düğünü mekanı. allah da seni kahretmesin şarkı gibi. ne yaptın lan bana.

tanım: ateistleri bile "bırak romantik eylemleri ben seninle aynı evde abdest sırası için kavga etmek istiyorum" dedirtecek şarkı.

2 ay sonra gelen edit: 2 ay önce kezbanların kraliçesiymişim neyse ki geçti.
  • kezban marşıdır.
  • iyi bir şarkı değil, ayrıca bana nedense kezban izleri taşıyor gibi geliyor bu şarkının sözleri. hani normalde romantik olması, adanmışlık göstergesi olması gerekiyor ama bana daha çok bir erkekle 2 ay çıkınca evlilik planları yapmaya başlayan, sürekli adamın dibinde gezen özel hayat bırakmayan bir kezbanın ağzına yakışacak tarzda sözler izlenimi var. veya şarkıyı o kadar sevmiyorum ki kendimce hikaye yazdım ama bence böyle düşünen tek ben olamam.
  • düğün mevsiminin açılmasıyla beraber düğün salonlarının random şarkısı olmuştur.

2 haftada gittiğim 3 düğünde de aynı şarkıyla dans etti çiftler.

gerçi daha dinler dinlemez demiştik, kezbanlar ölecek bu şarkıya "haşqısı bununla dans edeq mi?" diyecek.

straplezden eti taşmış bir gelin gözlerini kapatıp kendinden geçerek bunu söyleyecek, pirensesim ben triplerinde havalara uçacak, garibim damadın yüzünde yalancı bir gülümseme, aklında "lan bitmedi amk şu şarkı da herkes bana bakıyor" düşünceleri dolanacak ve ben bu yaz en az 30 tane böyle düğüne gideceğim.
hesabın var mı? giriş yap