• ilk yayını 30.7.2019'da yayına alan, 2 hatun kişinin sohbetinin içeren podcast. ilişkiler üzerine yaptıkları sohbetler keyifle dinleniyor. spotify üzerinden dinlenebilir.

edit: başlardaki muhabbet kalmadı, dinleyici sayıları artıp az buçuk tanınmış kişileri konuk yapmaya başladıklarından beri abuk sabuk itici bir diyalog dönüyor.
  • twitter'da podcast yazan çoğu şeye link atıyorlar herhalde bir denemek lazım.
  • trafikte sarpa saran ilişkilerimi düşünürken bu evrende yalnız olmadığımı keşfetmemi sağlayan podcast yayıncıları. toplu depresyon daha zevkli gerçekten, yalnız sıkıcı oluyor. teşekkürler kızlar <3

https://open.spotify.com/…si=esk-mlvtqns4ikrhzi5x5q
  • erkekler için “ne çektik be abi vardı” erkek muhabbetlerinin döndüğü güzel bir programdı.
    “kanepedeyiz” de kadın muhabbetinin döndüğü versiyonu diyebiliriz.
    “sevgiliye uyum sağlama ya da sağlayamama” ve “neden evleniyoruz” favorim.

flört, ilk buluşma, eski sevgiliyle arkadaş kalınır mı? ve astroloji gibi konular hakkında da muhabbetlerini beklediğim podcast yayını.
  • (bkz: çöp)
  • çok boş beleşler ama ilgiyle ve merakla takip ediyorum. çünkü ben de boş beleşim.
  • spor yaparken, yemek yerken, tek başına sıkılırken, trafikteyken, metrobüsteyken, sabah hazırlanırken, uzun yola giderken, uzun yoldan dönerken, kısacası günlük hayata çok kolayca adapte olabilen, yormayan, arkadan mis gibi akan podcast yayını. leyla ve melda’ya öpücükler.
  • son bolumde en son hic dusunmeden 'kitir' cevabini hep birlikte verdiren ablalardan olusan guzel geyik bir podcast
  • ilk yayınlarını açtım ve 1. dakika dolduktan sonra internetten allah razı olsun, instagramdan allah razı olsun sözlerinden sonra kapattım.
  • hoşsohbet ablaların sunduğu hoş bir podcast yayını. ara sıra dinliyorum. ancak bir eleştiride bulunmak istiyorum. şöyle ki:

arada yayına çıkarttıkları bir şahıs var. reklamı olmasın diye ismini yazmayacağım. ablalarım kusura bakmayın ama bu adam çok çok çok gençlerin deyimiyle (evet yaşlıyım) cringe bir adam. tam bir şahan, aslı inandık vs. tiplemesi. bir insan bu kadar mı boş, bu kadar mı klişe konuşur yahu! zaten faaliyet gösterdiği alan sahtebilim ve bu başlı başına sorun. ancak bu eleman onun da vasat altı olanlarından. şu anda tekrar dinliyorum ve "böyle alan yaratıp bunları uyumlandırıyoruz" falan diyor. aha şimdi de "insan psikolojisi diyoruz biz buna" dedi. yok yahu! allahını seven biraz dinlesin öyle böyle değil.

tabii siz bilirsiniz ancak bunlara prim verildikçe insanları dolandırmaya devam ediyorlar, o açıdan "kime ne" denilebileceğini düşünmüyorum. lütfen böyle tipleri programlara çıkarıp iyice coşmalarına izin vermeyin. psikiyatr yerine bu adama gidip uzun vadede balatayı tamamen sıyıran bir insan size de zarar verebilir.

ayrıca sahtebilimle ilgili olarak aşağıdaki videoları izlemenizi öneririm:

https://www.youtube.com/watch?v=7glpba-tqlo

https://www.youtube.com/…zpzlmivbpuuj&index=15&t=0s

selamlar, sevgiler.
hesabın var mı? giriş yap