• başlatmak istediğim hede. lan her gece tekrarını izliyorum teve 2'de başkomiser orhan ve yardımcısı selim'in maceralarını, bu sefer nasıl bulacaklar bakalım katili diye diye geceleri uyuyamaz oldum. bu diziyi zamanında neden bitirdiler şak diye onu da anlamış değilim. bi el atalım şu işe sözlük ahalisi ulaşalım yapımcılara yeniden çeksinler şu diziyi.
  • dibine kadar desteklediğim kampanya.. fakat bunu yeniden denemeye kalktiklarinda (bkz: kanıt ateş üstünde) tam bir facia yaşatmışlardı.. zira ne selim, ne de orhan vardı -ki kanıt'ı kanıt yapan bu ikili+sevil atasoy gibi bir şaheser idi.. ona benzemeyecekse yapılsın.. tam kadro dönsün lütfen lütfen lütfen..

o bölümlerde ece, murat, emre gibi tatlı yan karakterler de ayrı birer renkti dizide..

eski bölümlerini tv2 tekrarında akşamları da, youtube üzerinden özlediğimde de seve seve izliyorum..

yalnız bu ikili, yani orhan başkomiser ve selim nerede oynarsa oynasın hep aynı kişiler gözümde.. sanki bu kimlikleriyle başka dizide oynuyorlar.. kamera arkasında orhan ve selimler..

tanım: tv'ye geri gelmesi istenen en kaliteli yapımlardan biri için başlatılmış kampanya..
  • bütün benliğimle katıldığım kampanya.
  • mutlaka gerçekleşmesi gereken kampanya. türk televizyon tarihinin en kaliteli dizilerinden biriydi..
  • bir gerçek kesit olmadığı için destek vermeyeceğim kampanya
  • en iyi kampanya olabilir. nereyi imzalıyoruz?

hatta televizyon için değil de internet dizisi olarak başlarsa efsane olur.
  • şiddetle desteklediğim kampanya. deniz celiloğlu şu sıralar başka bir dizide oynuyor ancak onun yerinde olsam aynı kadroyla teklif geldiğinde düşünmeden kabul ederdim*** bitirim ikili çifti, başkomiser orhan ve komiser selim'den feyz almalı*
  • izlemeye yeniden başladım şu anda seksen beşinci bölümündeyim :( lütfen duyun sesimizi.
  • netflix mecrasında bile oynasa ülkemizi güzel temsil eder oynandığı yıllar değeri bilinemediği doğrudur umarım yeniden başlar.
  • güzel olur aslında hadi sevil hanım yaparsınız
hesabın var mı? giriş yap